Gönderen Konu: LPG dolmaması veya aşırı yavaş dolum problemi çözümü (fotolu)  (Okunma sayısı 11058 defa)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
S.a. arkadaşlar, benim 6N2 brc sıralı simit tank tüplü ve öfkeli  :) istasyona yanaştığımda benim depo dolana kadar rahat 4-5 araba gaz alıp gidiyordu. 60-70 tl ye dolan depo 30 tl felan aldıktan sonra kuruş kuruş atıyordu.ostimde biyere sordum şamandıra deişcek dedi 150 tl, başka bi ustaya götürdük velhasıl şamandıranın sibobunu iptal etti sıkıntı kalmadı. burada 2 adet sibop mevcut biri gazın tanka gidiş yönünü tıkıyor (ne ayaksa anlamadım) diğeride depodaki gazın (röle açmadan) dışarı kontrolsüz çıkmasını engelliyor. Dolum ağızına dürtülecek istemeyenlerinizin tornavidası anca borudakini boşaltsın die yani  ;D

arkadaşlar bu işlemin ücreti 30 tl . Cidden bilmiyorsanız kendiniz yapmaya kalkışmayın acaip sakat biyer. depo full boşalsa bile içerisindeki basınç yanlış söküm şeklinde helvanızı yememize sebep olabilir Allah muhafaza.  :t Elvankent girişinde ferda kolejinin dibinde ustanın yeri hemen bulvar üstü. ihtiyaç duyanlar olursa telefon ve detaylı adresini bulur yazrım. Muhabbetle kalınız...

Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ceceduman

• Profili Görüntüle
cok güzel bi paylaşım bende öyle bişey yok sükür. :sevgi: teşekkürler.

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
cok güzel bi paylaşım bende öyle bişey yok sükür. :sevgi: teşekkürler.

rica ederim hocam, simit tankların şamandıra sorunu buymuş...

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
güzel paylaşım ben bu sebep yüzünden şamandıra değiştirmiştim  :t
H.G WORKS

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
paylaşım için saol çok güzel olmuş :tamamdir
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
sizlerde sağolun abiler  :tamamdir

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
    • Profili Görüntüle
Anlattığınız problem benim eski 2003 vectramda da olmuştu simit tank,garanti kapsamında brc de ücretsiz dediğiniz işlemin aynısını yaptılar,55 litre idi tank 50 litre alıyordu ve sürati artmıştı bir daha problem yaşamamıştım,paylaşım güzel fakat bizlerde bir huy vardır gördüğümüzü yapmaya kalkarız aman dikkat dediğin gibi çok sakat 30 lira yüzünden hem mal hem can kaybı olabilir.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen