Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf6 'ya lpg uyumlu mudur?  (Okunma sayısı 13546 defa)

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
Ynt: golf6 'ya lpg uyumlu mudur?
« Yanıtla #14 : 17 Mayıs 2011, 16:47:41 »
dostum bahsettiğin arabalara sakarya otokur garanti kapsamında kendi yönlendirdiği
yer olan omvl sıralı sistemi montajı ile garanti veriyor bizim arkadaşa 1,6 motorlu jetta
alırken konuşmuştuk bu motorun üretimi kalkmaya yakın yani son golf 6 kasada eğer işlerim
düzgün olursa bir tane lpg montajı ile beraber sıfır alıcağım çünkü ikinci el vw gerçekten insanı
yoruyor  :)
ikinci el vw gerçekten yoruyor. abi sağol verdiğin bilgi için.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #15 : 17 Mayıs 2011, 22:26:35 »
bugün lpg takılmış 1.6 bir golf mk6ya bakım yaptık, 15ooo bakımı için geldi, garanti kapsamı dışına çıkmış araç, araç sahibi çok memnun olduğunu söyledi, zaten haz etmiyormuş doğuş otodan, falan filan bu arada brc markaydı tüpü

« Yanıtla #16 : 22 Aralık 2011, 22:06:43 »
Ben Golf 6 aracıma Prins marka LPG sistemi taktırdım. Şimdilik bir sorun  yaşamadım. Konu ile ilgili Golf 6 sayfasında bir başlık açarak deneyimlerimi paylaşıyorum. İlginizi çekerse inceleyebilirsiniz. Saygılarımla.

« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2011, 08:44:05 »
Garanti kapsamından çıkarmadan bi şekilde lpg takılabilir. Benim peder aveo aldıydı alırken 3000 lira fazla ödedi lpgli geldi araç brc ydi üzerindeki Servisle konuşmak lazım azcık dokundururlar ama takarlar garantiden çıkarmadan
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması