Gönderen Konu: golf v 1.6 ya tüp takılırsa nasıl olur.  (Okunma sayısı 8068 defa)

Çevrimdışı mcyucesoy

• Profili Görüntüle
golf v 1.6 ya tüp takılırsa nasıl olur.
« : 25 Eylül 2010, 00:11:12 »
Selamlar,2004 golf v 1.6 ya tüp takmayı düşünüyorum.Ama honda kullanan birisi olarak bu aracın çekişinden pek memnun değilim tüple iyice yığılıp kalırmı?bu marka ve  modele tüp takan arkadaşlar deneyimlerinize ve lpg markalarıyla ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var.Bu arabanın bu çekiş sorunu yüzünden satmayı bile düşünür oldum....

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: golf v 1.6 ya tüp takılırsa nasıl olur.
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2010, 00:33:49 »
bmc en ıyı marka dıyorlar. ama soyle bısey var.bızım eskı leonda araba tupte daha ıyı gıdıyordu. lpg chargerda taktırmıstık . gaz ayarınıda guzel yapmıslar heralde . baya ıyıydı. ama bana sorarsan lutfen bulasma abıcım. kuruyla arabamı calısırmıs :(
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2010, 19:32:24 »
 Performans Benzin Ekonamai Dizel 2 sinin ortası LPG ama en masraflısıda o. Kimi iyi der kimi kötü daha bir düzgün karar alınmış değil ve zaten 100bin den sonra araçlar hep el değişmeye başlar daha duymadım ben sıfır aracıma lpg taktım 300bin devirdim sorunsuz.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2010, 01:13:14 »
kaça verecen satarsan?  :saygılar

Çevrimdışı mcyucesoy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2010, 23:45:30 »
satarsam enaz 27.000 e alıcı çıkmazsa arabam temiz daha 68.000 km de.