Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf IV arabama Sıralı sistem Lpg düşünüyorum ne Tavsiye edersiniz?  (Okunma sayısı 28491 defa)

Merhaba Arkadaşlar 2000 model golf üme tüp taktırmak istiyorum.Atiker nasıl marka veya başka marka taktırıp memnun olan varsa sevinirim.Tavsiyelerinize ihtiyacım var.görüşmek üzere.......
WW_GTC16

Arkadaşım sana ilk tavsiyem lpg taktırmaman ama illaki taktırmak zorundaysan sana Brc yi öneririm
Büyük imza...

hımm taktırmamak daha iyimi diyorsun? sen ne kullanıyorsun çok yakıyor o yüzden taktırmak istiyorum.Kafam karıştı şimdi....
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2008, 18:11:08 Gönderen: cmehmetaydin »
WW_GTC16

Ben de bi ara lpg taktırmayı düşünüyordum daha sonra bi arkadaşın lpg li golfünü sürünce vazgeçtim makina çok ağırlaşıyor Ancak yakıt sarfiyatı yarı yarıya düşüyor seçim senin daha iyi sürüş keyfimi ekonomimi
Büyük imza...

Hımm anladım ortagım teşekkürler senin aracın yakıt durumu nasıl ne yakıyor kmde ?
WW_GTC16

Çevrimdışı dişçi_ilker

• ....GLeAKaN....
ben 2 hafta oldu atiker taktırdiım pek bi sorun yok gibi duruyo...performans hiç etkilemiyo falan derlerdi ama az da olsa farkediyo tupte ama çok fazla diil..benim araba otomatik vites şehir için 400e yakın yakıyodu tup taktırdım sehiriçi daha tam oleçemdim ama şehirlerarası 180bin falan yaktı şehir içi de heralde 240 falan yakar diye bekliyom ..bnm için yakıt onemliydir o yuzden taktırdım istanbulda malum dur kalk çok yakıyo..
aldanma masum gülüşüme,bi bakmışsın kitlemişim dönüşüne:)))

Dostum benim araba şehir içi 300-350 arası yakıyor ama ben biraz agresif sürüyorum şehir dışı daha da düşüyor tabi
Büyük imza...

teşekkürler ortagım atikeri ne kadara taktırdın.memnunsun yani etkiler tabiki azda olsa ama devir ekonomi devri.birde Sabahları nasıl çalışıyor bir sorun varmı ortagım.ilgine tşkler görüşmek üzere...
WW_GTC16

Çevrimdışı dişçi_ilker

• ....GLeAKaN....
sabahları çalışmasında sorun yok..zaten benzinle çalışıyo ilk çalışırken sonra tupe geçiyo..bide 1300e taktırdım ben atikeri..
aldanma masum gülüşüme,bi bakmışsın kitlemişim dönüşüne:)))

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
tabi ki zavoli  :tamamdir
Mk3 gti

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
atiker e göre pahalıdır.1500 ytl falan ama pişman olmazsın arkadaşım.zavoli
Mk3 gti

ya arkadaşlar ne olcak bu benzin fiyatlar bence arabalar  motor hacmi  neyse onu yakar  bundan 10 sene sonra aynısı yakar ama bizim bu devleti yönetenler bu benzinden aldıkları vergiler gelen zamlar  bu şekil oldukça araba kullanmak pahalı bir zevk olmuş  olacak ilerde avrupanın en pahalı benzinin kullanıyoruz bende lpg taktırmayı düşündüm bi ara ama orginalliğini bozmak istemedim şimdilik biniyorum bakalım nereye kadar ama lpg taraftarı değilim

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
arkadaşım ben 04/04/2008 tarihinde taktırdım ve kullanıyorum benim aracım otomatik vites ATİKER taktırdım diğerlerinden hiç bir farkı yok gerçekten daha da ucuz bayilik çok parça sıkıntın olmaz servis dahil çok memnununm çekişinde hiç bir düşüklük olmadı aksine daha bir güç kazandı arabam daha canlı oldu ister inan ister inanma

teşekkürler arkadaşlar bende bugün itibarı ile taktırdım tüpü fena degildi bugün bakalım.çekişindede bir problem olmadı umarım bir sorun yaşamam biraz kullandıktan sonra sizlerle paylaşacam....
WW_GTC16