Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 4 LPG taktırmayı düşünüyorum hangi marka tafsiye edersiniz?  (Okunma sayısı 15828 defa)

Merhabalar golf4 1.6 benzinli aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum malum benzın fıyatları  :)
Lpg sistemli golf kullanan arkdaslardan yardım istiyorum hangi marka taktırmalıyım esksileri yada artıları neler olabilir ?

alman enjektörlülere en iyi prins diyorlar. hollanda malı. biraz tuzlu 1600-2000 tl arası
Araba binmek içindir..

Brcden flan iyimidir acaba ...

arkadaşım lpg de markadan öte ustalık ve montaj çok önemli , en iyi bi lpg sistemi bile kötü bi ustanın elinde yalan olabilir , bnce zavoli taktır , fiyat olarak da uygun , yaygın servis , sıkıntı olmaz  :tamamdir

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Prins mükemmel ve çok sağlam. Ankara da 1900tl ye kadar inmiş fiyatı. Telefex daha da iyiymiş ona gerek yok.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2010, 00:09:05 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Voltran taktırmayın da, aman diyeyim. Servisi bile canından bezmiş " voltran geldi öff " diye tepki verdi geçen gün ayar için gittiğimde.

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
Benim arabada zavoli var,fena değil ama daha iyisini prins,brc taktırırsan daha iyi olur.bazı markalardan çok şikayet oluyor bunu dikkate al.
İşçilik konusunda arkadaşlara katılıyorum usta çok önemli.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Atiker hakkında çok spekülasyonlar duydum ama ben mennunum.

valla ben önceki borama ve şimdiki 3.16 ya BRC taktım, Allaha şükür sıkıntım yok, markasından çok önemli ama montaj çok çok daha önemli, BRC sistemleri de kalite kalite, fiyat fiyat değişiyor, isterseniz yönlendiriyim benim taktığım yerle bir görüşün, 10 numara işçilikleri var, prins tabiki daha iyi bir marka ama ben servis ağı daha geniş bir marka tercih etmenizi öneririm

Ben de vaktiyle kafayı bozup iyi bir araştırmıştım, sistem olarak en iyisi Teleflex, ama dediğiniz gibi işçilik çok önemli. eğer Teleflex taktırmak isteyen varsa özel mesaj atsın, taktırma konusunda yardımcı olabilirim

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: Golf 4 LPG taktırmayı düşünüyorum hangi marka tafsiye edersiniz?
« Yanıtla #10 : 16 Ağustos 2010, 01:24:57 »
marka+usta ikisi bir olmalı, Brc de iyidir tabi 16v de sorun yaşatmıyor
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2010, 01:25:20 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #11 : 16 Ağustos 2010, 15:10:20 »
Benimki de brc, yaklaşık 4 yıldır ve 70 bin kmdir kullanıyorum, başlarda biraz ayar sorunu oldu, erken geçti stop etti falan, gittim geldim tekrar yüklediler en sonunda tutturdular ayarını, sonra itiraf etti takan yer, ilk taktığımızda acemiydik dedi..İşçilik  çok önemli ,  yaşayarak öğrendik, dikkat et senin arabada öğrenmesinler..Bu arada benimki 8v..Bir arkadaşımda 16v pasifik vardı, bir türlü tutturamadı ayarı, ikide bir bobin arıza yaptı falan, sonuç:SAHİBİNDEN SATILIK...

« Yanıtla #12 : 23 Ağustos 2010, 00:12:09 »
...para nereden akıyorsa akıllı sanayi ustaları oraya kayıyor.. analyan anlamayan herkes montaj yapıyor... yok bilgisayara bağlıyor... istediğin kadar başında dur.. malzemeyi biliyormuyuz yok... çıkma mı yeni mi iyimidir tutarmı... kimsenin bi halt bildiği yok 3.5 yıldır ben onu anladım onu bilirim...  yeterki taksınlar garntili desinler... sen  git  gel  adam cebine giren paraya bakıyor... onlara kalsa  her  arabaya her  marka kendi çalıştıkları marka  hemen oluyor... tak  tak.. işlem tamamdır...

benzin dizle yetkili servis  ve ustaları bir düşünün.. herkes isim yapmış güvenilir hoş sohbet birini aramıyor mu sanayiye gittiğinde... kendi çocumuz gibi ilgilenilmesini istemiyormuyuz arabalarımızla... ama nafile... cebe giren  para ya  bakıyorlar gerisi lakıortı ile geçiştiriyorlar...

sanayi ustalığının eski tadı kalmadı... yok da... serwisteki bayilerdeki  yani  ustalar bile sanayiden gitme... çoğu eksik donanımlı insanlar...

İŞİN EHLİNE RASTLARSAN HER KONUDA RAHATSIN... BESMELE İLE ANAHTAR ÇEVİRSENDE İİLAKİM Bİ AKSİLİK OLUCAKSA OLUYOR... PARAMIZA YAZIK DİYEN KİM var...!!.. KİMSE...

LPG FABRİKA ÇIKIŞLI VOLKSWAGENİN YAPTIĞI GİBİ TÜRKİYEYE İTHAL EDİLSE Bİ SIKINTI KALMIYCAK... AMA NE HİKMETSE TÜRKİYEYE İHRACI YOK......

CANIM SIKILDI YAZDIM YİNE UZUNCA HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORUMM.... :-\

« Yanıtla #13 : 24 Ağustos 2010, 11:41:52 »
attitut1 ne güzel yazmışsın. aynı düşüncelerdeyim.

arkadaşlar hangi markayı taktırırsanız taktırın bence önemli olan ustadır. onu bilir onu söylerim.