Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: LPG TAKTIRACAĞIM  (Okunma sayısı 3506 defa)

LPG TAKTIRACAĞIM
« : 13 Ağustos 2012, 18:19:55 »
Mrb arkadaşlar ben aracıma lpg taktırmak istiyorum ama hangi markayı taktıracağım konusunda
kararsız kaldım doğrusu.
Daha çok BRC yada ATİKER diyorum ama kararsızım.
Benim aracın motor no :AHW sorun yaşarmıyım ve Bursa'da oturuyorum.
önereceğiniz marka ve usta varsa bilgi alaabilirim.
birde en çok yaşanan problemleri ögrenmek istiyorum ben biraz titizimde sorun çıkardımı araç cinnet geçiriyorum :)
Şimdiden tşk ederim. cvplarınız için
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2012, 18:41:42 Gönderen: BeRk_UrUp »

Ynt: LPG TAKTIRACAĞIM
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2012, 18:50:44 »
bende de ahw motorlu comfortline var, aldığımda BRC takılıydı hiç sıkıntı yaşamadım (1 yıldır araç bende) yakıt değerleride gayet iyi, benzine göre performans düşüşü yok denecek kadar az. tavsiye edebileceğim usta yok maalesef
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2012, 23:27:30 »
bende brc istiyorum ama fiyatı atikere göre pahalı
acaba fiyatlara muane ve ruhsata işletme dahil mi ?

« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2012, 01:07:29 »
emin olmamakla birlikte dahil değildir diye düşünüyorum. muayene ve ruhsatla montaj yapan yerler alakasız sanki.. binmeye niyetiniz varsa bence 500 fazla verin BRC taktırın. atiker kullanan arkadaşlarda pek şikayetçi değil sanırım ama yorumlar gelecektir. atikerde lpg enjektörlerinin rengine göre iyisi kötüsü vardı ama şimdi hatırlayamadım siyahmıydı iyi enjektör ne renkti..
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2012, 03:19:35 »
Atikerden uzak durun bence.
03.06.2005

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #5 : 14 Ağustos 2012, 10:01:37 »
atiker krmızı enjektör kullanıyor artık. çalışırken ses yapıyor. sorun yok atikerde genel olarak ama en büyük sorun kışın çıkartıyor ve yakıt istikrarsızlığı mevcut bazen benzin gibi yakabiliyor. Ama BRC sorunsuz ve ekonomik. Ben de brc taktırıcam inş.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2012, 19:43:56 »
BENDE BRC'den yana kullanıcağım tercihimi öyle gözüküyor.
Aslında aracın yakmasından değil benzin fiyatlarının artmasından bıktığım içim LPG ye geçmek istiyorum
yoksa aracımla 50 TL lik benzinle 180-220 km arası yol yapıyorum .

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2012, 12:05:17 »
bencede lpg en iyisi.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline