Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bora ya tüp taktıracağım. Ne marka tavsiye edersiniz.  (Okunma sayısı 23840 defa)

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
Ynt: Bora ya tüp taktıracağım. Ne marka tavsiye edersiniz.
« Yanıtla #14 : 02 Nisan 2010, 20:16:44 »
Ben KME taktırdım.. şu anda 2. depodayım memnunum.. 

2. depoda değil de 20. depoda da memnunum yazarsınız umarım. 2. depoda herkes memnundur ;)

« Yanıtla #15 : 02 Nisan 2010, 21:08:13 »
3 kuruş fazla vermekten kaçınıp ucuzunu taktırıp sonra defalarca sanayiye gidip uğraşmaktansa taktırmışken iyisini taktırın derim. Vaktiniz ve paranız çok ise ucuz sistem taktırın ;)
kesinlikle katılıyorum ucuza kaçan arkadaşlarım lpg ustalarıyla  gide gele  arkadaş oldu ve benden daha pahalıya malettiler..ben sistemi takan ustanın yüzünü görmedim mühendis ilgilendi ve sadece montaj için gittim..

« Yanıtla #16 : 22 Nisan 2010, 22:29:47 »
zavolli marka lgp takılı araçımda 2.5 yıldır kullanıyorum defalarca ölçerek bulduğum yakıt tüketimi şehir içi şehirler arası ortalama 1 litre ile 10.5 km yol gidiyor
Geçtiğimiz günlerde öğrendiğim bir özelliği varmış aracı direk gaz ile çalıştırabiliyormuşuz. bu özellik her markada olmuyormuş diye duydum ne derece doğru bilemiyorum.
istetmenin yerine koydurun tankınızı bagaj hacminizi öldürmeyin. Şimdi bazı arkadaşlar teker ne olacak diyecekler en azından bagaj ihtiyacım olduğunda tekeri seyyar olarak arka koltuğun önüne koyar bagajı sonuna kadar kullanabilirim.

« Yanıtla #17 : 23 Nisan 2010, 00:04:16 »
zavolli marka lgp takılı araçımda 2.5 yıldır kullanıyorum defalarca ölçerek bulduğum yakıt tüketimi şehir içi şehirler arası ortalama 1 litre ile 10.5 km yol gidiyor
Geçtiğimiz günlerde öğrendiğim bir özelliği varmış aracı direk gaz ile çalıştırabiliyormuşuz. bu özellik her markada olmuyormuş diye duydum ne derece doğru bilemiyorum.
istetmenin yerine koydurun tankınızı bagaj hacminizi öldürmeyin. Şimdi bazı arkadaşlar teker ne olacak diyecekler en azından bagaj ihtiyacım olduğunda tekeri seyyar olarak arka koltuğun önüne koyar bagajı sonuna kadar kullanabilirim.

sıralı sistemlerde gazda çalışmasını ilk defa duyuyorum, ama öyle bi imkan varsa bile tavsiye etmem, motora baya zararlı, 70derecede devreye giriyor benim lpg,arkadaşınki çok çabuk geçiyordu mesela, ayar yaptırdık o bile zararlı diye

« Yanıtla #18 : 23 Nisan 2010, 23:33:43 »
2. depoda değil de 20. depoda da memnunum yazarsınız umarım. 2. depoda herkes memnundur ;)

İnşallah.. şuan 4. depodayım.. kaldı 16 :)))))

« Yanıtla #19 : 27 Mayıs 2010, 14:51:15 »
Ben bu cumartesi brc my-07  lpg kiti taktırıyorum vw golf ve diğerleri için uygun kit.1520 tl 10 taksit 2 aydır araştırdım brc ye karar verdim memnuniyetimi bildireceğim ...iyi sürüşler...
Golf kullanmak ayrıcalıktır...

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #20 : 28 Mayıs 2010, 18:32:17 »
1900 prins olmuş 1600 Brc gözüm kapalı prins taktırırdım. Yanlız BRC de kötü değildir Prins ve Telefex üst kalte markalar özellkle Turbolu araçlara
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2010, 18:33:20 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #21 : 29 Mayıs 2010, 17:18:46 »
kardeş KME taktırmada ne taktırıırsan taktır kme kadar rezil sorun cıkaran tüp görmedim birde adamlar ilgilenmiyor
ben şikayetci olcam

« Yanıtla #22 : 30 Mayıs 2010, 01:06:58 »
Yanıltmak gibi olmasın ama ben çok memnunum.. aslında bu tüp işi takan ustaya bağlı.. prins ve brc yi kötü bir usta veya deneyimsiz biri taksın onlardan da randıman alamazsın.. bence markaya karar verdikten sonra markanın servislerini de elemeden geçir.. ben lpg ustasından çok memnunum.. atiker, brc, kme bayiisi,, bana kme önerdi (brc istediğim halde)  benim polonun eski motorlu olduğunu brc ile yarın öbürgün ayar sorunu yaşayabileceğimi söyledi (brc  yeni tip  motorlara daha çok uyum sağlıyor demişti) 2 marka arasında arasında 450 tl fark var. paragöz olsaydı tamam brc takayım derdi.. dediğim gibi markada önemli ama usta daha önemli.. bi problem olduğunda seninle ilk günkü gibi ilgilenecek birini bulman dileğiyle...

« Yanıtla #23 : 13 Haziran 2010, 08:39:07 »
Geçen bir arkadaş atiker tak dedi ustaya Bora'sına. Usta bu araca ben atiker takmam. Vereyim git istediğin yerde taktır. Yazık edersin araca dedi. Bildiğim bu. Bende Lovato var. Memnunum.

« Yanıtla #24 : 14 Haziran 2010, 20:20:17 »
bnde de lovato var , 98 polo 6n kullanıyorum , 120000 km deyken taktırdım , aracım 240000 de , gayet memnunum , aracımın yakıtı baya düştü ( şehiriçi 0,17-0,18 arası lastikler 195/50 R 15 , ve sert kullanıyorum öle az yaksın die diil ) , bi de arkadaşlarım söylemiş , ustalık çok çok çoookk önemli , bilgine  ;)

« Yanıtla #25 : 02 Ekim 2010, 16:07:09 »
brc mükemmel ..
Golf kullanmak ayrıcalıktır...

« Yanıtla #26 : 10 Ekim 2010, 11:50:55 »
bekir arkadaşım, geçen şubatta tartarini taktırdım.1400 peşin.o günden beri hiç arıza yapmadı.zaten bu sr motorlar lpg ye çok uyumlu.motor arızası yanmadı hiç panelde.erzurum gibi kışı sert bir yerde hiç sorun yok.çekişte düşme yok denecek kadar az.
tavsiye ederim.atiker taktıranlardan herhafta ayara gidenleri de biliyorum ama bu SR motorlar gayet uyumlu.sonuçta ekonomi önemli.

« Yanıtla #27 : 19 Aralık 2010, 23:33:10 »
kesinlikle brc taktır derim ama öncelik usta seçimin olsun