Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bora ya tüp taktıracağım. Ne marka tavsiye edersiniz.  (Okunma sayısı 23841 defa)

2001 model Bora Confortlıne arabama tüp taktırmayı düşünüyorum. Atiker Ucuz diyorlar tavsiye edermisiz. Birde tüp taktırınca araç kullanımında fark olur mu ?? Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: Bora ya tüp taktıracağım. Ne marka tavsiye edersiniz.
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2010, 18:00:02 »
hocam konuyu bu başlık altında açın isterseniz, uyarı alabilirsiniz yetkililerden LPG, CNG ve Alternatif Yakıt Sistemleri

sakın yanlış anlamayın, ben yine de cevabı veriyim, lovato ya da brc, çok paranız varsa prins en iyisi bunlar,atiker arkadaşımın golf 4 ünde var, yaramaz...

« Yanıtla #2 : 31 Mart 2010, 17:36:58 »
Bende BRC var kardesim gayet memnunum hiç sıkıntı yaratmadı henuzmasallah dıyım tabı :))

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2010, 17:50:20 »
prins öneririm.

« Yanıtla #4 : 31 Mart 2010, 18:59:58 »
kesinlikle teleflex gfı öneririm fiyatı biraz yüksek ama piyasadaki firmalardan çok kaliteli  ben 11000 km yaptım en ufak performans kaybı yok.bu iş bir kere oluyor başım ağrımasın diyosan tavsiye ederim. aracın lpg li olduğunu sadece yakıt alırken farkediyorsun..
1. Motor arıza lambası yanmayacak,
2. Tasarruf, litre bazında garanti edilecek, (Örnek: 100 Km.de 10 Lt. benzin tüketen bir otomobil, 100 Km.de 11,5 Lt. ortalama %15 daha fazla LPG tüketir)
3. Aracın çekişi düşmeyecek,
4. Araç ayar için servise tekrar gelmeyecek,
5. Sabah çalışma zorluğu ve yüksek devirlerde LPG'den benzine geçme sorunu yaşanmayacak.
bu garantiyi sunan tek lpg firması
« Son Düzenleme: 31 Mart 2010, 19:19:19 Gönderen: al250 »

« Yanıtla #5 : 31 Mart 2010, 21:02:27 »
arkadaşım tabiki herşeyin daha iyisi,param var sıkıntım yok diyorsan arkadaşlara katılıyorum,ben bir ay önce atiker taktırdım şimdilik hiç bir sıkıntım yok,arıza lambam yanmıyor,çekişindede bir sorun yok,lpg geçişlerini anlamıyorum,şimdilik sorunum yok ama en önemlisi yaptıracağın yeri iyi seç işçilik çok önemli.

« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2010, 10:56:22 »
Tabiki en iyisini taktırmak isterim ancak arasında yarı yarıya fiyat farkı olunca insan düşünüyor. Atiker şimdi 1.000 TL diğerleride 1.500 ve üzeri fiyatlar veriyor. Bu insanı düşündürüyor ister istemez. ama arkadaşada biraz katılmıyor değilim hani usta ve işçilik çok önemli herşeyde olduğu gibi. Şimdi aracı 18.500 TL aldım bide üstüne 2.000 TL tüp parası verisem baya koyar. O yüzden atiker düşünmeye başladım. ama yinede karasızım.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2010, 10:59:12 »
Tabiki en iyisini taktırmak isterim ancak arasında yarı yarıya fiyat farkı olunca insan düşünüyor. Atiker şimdi 1.000 TL diğerleride 1.500 ve üzeri fiyatlar veriyor. Bu insanı düşündürüyor ister istemez. ama arkadaşada biraz katılmıyor değilim hani usta ve işçilik çok önemli herşeyde olduğu gibi. Şimdi aracı 18.500 TL aldım bide üstüne 2.000 TL tüp parası verisem baya koyar. O yüzden atiker düşünmeye başladım. ama yinede karasızım.

3 kuruş fazla vermekten kaçınıp ucuzunu taktırıp sonra defalarca sanayiye gidip uğraşmaktansa taktırmışken iyisini taktırın derim. Vaktiniz ve paranız çok ise ucuz sistem taktırın ;)

« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2010, 11:03:13 »
Neyi tavsiye edersin

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #9 : 02 Nisan 2010, 11:41:09 »
Neyi tavsiye edersin

prins, teleflex (bunlar 2000 civarı)
biraz daha uygun fiyata brc, tartarini (bunlar da 1500'ün üzerindedir)

« Yanıtla #10 : 02 Nisan 2010, 11:48:13 »
Verdiğin bilgiler için tşk. ederim. :saygılar

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #11 : 02 Nisan 2010, 12:41:22 »
rica ederim

« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2010, 14:38:53 »
Ben KME taktırdım.. şu anda 2. depodayım memnunum.. 

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
« Yanıtla #13 : 02 Nisan 2010, 19:12:40 »
en çok şikayet olan hangisi,onu geç
en az arıza çıkaran,memnun olunan
seni arabandan soğutmayacak,
en önemlisi de ustalığı çok iyi,
cebini de yakmayacak bir marka taktır.

birde forumun lpg  bölümünü mutlaka okumanı tavsiye ederim.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.