Gönderen Konu: atiker taktırdım bakalım ne olcak.  (Okunma sayısı 26148 defa)

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
Ynt: atiker taktırdım bakalım ne olcak.
« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2011, 19:00:42 »
arkadaşlar 10 gun önce atiker taktırdım bende. yaklaşık 750 km yaptım . şimdiye kadar bi sıkıntı yok. ilk çalıştırma zorluğuda sıralı sistemlerde pek olmuo. ben depoyu 35 ltrelik simit depo taktırdım. stepnenın olduğu yere tam uyuyor. tavsiye ederim. benzinde yaklaşık 390 krş yakıodu 240 civarına kadar düştü. 1000 km den sonra ki bakımda yapılacak ayardan sonra daha da düşmesini bekliyorum. aslında daha da az yakar ama biraz sert kullanıyorum

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #15 : 02 Şubat 2011, 21:01:35 »
bende simit depo düşünüyorum bugün sırf bu yüzden stepnenin olduğu bölümü açtım hem temizlik yaptım hemde bakmak istedim stepnenin üzerindeki etiketten tutunda lastikteki boya bile duruyor :D alalı daha 1 ay olmadı yeni gördüm :o şöyle bi tespit yaptım simit tüp takıldığı zaman alttan tüpün bağlantı kısımları çıkıyor sanırım resimlerde öyle görmüştüm ama zaten stepnenin yerinin çıkıntısı yere çok yakın birde simit deponun bağlantıları buradan çıkıntı durumu oluşturursa biraz tehlikeli olmazmı? yere bi karış yok zaten. sizlerdeki nasıl arkadaşlar? normal depo taktırıpta bagajı küçültmek istemiyorum.
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2011, 21:51:51 »
simit depoda zırt pırt bitiyor :(

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2011, 22:00:28 »
simit depoda zırt pırt bitiyor :(

bide şamandırası tank'a göre çabuk arıza yapıyo yada bana denk geldi 2 sefer ???
H.G WORKS

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2011, 22:04:23 »
alttan çok fazla bir çıkntı oolmuoo. sıkıntı yapıcak yada tehlike li bı durum olucanıu zannetmıyorum

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 02 Şubat 2011, 22:05:45 »
arıza olayı bıraz da şans galıba :)

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2011, 22:22:15 »
bitmesi sorun değil benim için okdr çok km yapmıorum çnceki aracımdaki tankda çok küçüktü. ben çıkıntıdanyı düşünmüştüm sadece gemici arkadaş tahmini kaç cm cıkıntı var acaba?
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı gemicipolo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 03 Şubat 2011, 23:09:13 »
kaan yarın sabah bakım yazarım.. hatta fotoğrafınıda çekip atarım yarın

Çevrimdışı KAAN60

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 04 Şubat 2011, 13:57:04 »
eyvallah gemici
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı murat_2242

• bir gün herkez pololu olacak..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 05 Şubat 2011, 15:07:26 »
öyle bi çıkıntı yok arkadaşlar bende hatta gaz dolum yeri eğilip baktığımda anca gözüküyo.

Çevrimdışı omer faruk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 12 Şubat 2011, 21:53:24 »
bnm araçtada atiker var aracı satın aldığım kişi takttırmış garantisi devam ediyo, öyle büyük bi sorunum olmadı fakat bnm göstergesinde problem var sanırım fullediğimde bütün yeşil ışıklar yanıyo zaman sonra teke iniyo daha önceden kırmızı ışıkta yanardı şimdi bazen yanıyo müşürde problem var sanırım bakıma götürdüğümde söledim tankı boş getir basıncına falan bakalım dedi müşürden değilmidir falan dedim onada bakarız dedi ama götrmedim daha kötü olur falan diye böle idare ediyorum başkada bi problem yok geçen bende 30 tl lık gazla 120km yaptım şehir içi (ist) ama değişiyo bazen 140 falan oluyo

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #25 : 16 Şubat 2011, 23:34:24 »
bnm araçtada atiker var aracı satın aldığım kişi takttırmış garantisi devam ediyo, öyle büyük bi sorunum olmadı fakat bnm göstergesinde problem var sanırım fullediğimde bütün yeşil ışıklar yanıyo zaman sonra teke iniyo daha önceden kırmızı ışıkta yanardı şimdi bazen yanıyo müşürde problem var sanırım bakıma götürdüğümde söledim tankı boş getir basıncına falan bakalım dedi müşürden değilmidir falan dedim onada bakarız dedi ama götrmedim daha kötü olur falan diye böle idare ediyorum başkada bi problem yok geçen bende 30 tl lık gazla 120km yaptım şehir içi (ist) ama değişiyo bazen 140 falan oluyo

Atikerin göstergesi hiçbir zaman doğru göstermez bu yüzden ona güvenme derim . deponu doldurduktan sonra km tripten sıfırla ve gözün yaptığın kilometrede olsun..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı omer faruk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Şubat 2011, 00:03:34 »
hadi ya şamandırayı değiştirsemde düzelmzmi bu atikerlerin hepsinde böle mi gerçekten ?

Çevrimdışı murat_2242

• bir gün herkez pololu olacak..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 18 Şubat 2011, 11:38:53 »
maalesef türkiye genelinde çözülemeyen bir sorun.ama aşağı yukarı yapacağı kilometreyi biliyosun o yüzden sorun olmuyo bence.