Gönderen Konu: Atiker Sıralı Sistem LPG sorunu acil yardım  (Okunma sayısı 13817 defa)

Çevrimdışı karamanli70

• Profili Görüntüle
Atiker Sıralı Sistem LPG sorunu acil yardım
« : 18 Temmuz 2010, 21:48:55 »
Slm arkadaşlar aracımda atiker marka sıralı sistem lpg mevcut dün gece patinaj yaptırırken göstergeden gaz bittiğinde gelen dıtt dıttt sesi geldi ve devamlı her kontak açmamda dıtt dıtt sesi duyuyorum galiba arabam benzinde çalışıyor sürekli gaza geçmiyor sebebi ne olabilir patinaj ile gazın ne alakası var anlamadım yardım ederseniz sevinirim

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: Atiker Sıralı Sistem LPG sorunu acil yardım
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2010, 23:16:06 »
enjektör arızası gibi duruyor. baktırmakta fayda var.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı aozaslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2010, 14:12:53 »
aynı olay benimde başıma gelmişti.yolda bir çukura düştüm lpg alarmı sürekli çalmaya başladı.özel servisi telefon ettim.şamandıra takılı kalmış dedi.arabayı çalıştırdım.birkaçkere benzine geçen düğmeye bastım.daha sonra düzeldi.arabada atiker takılı.

Çevrimdışı karamanli70

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2010, 22:28:37 »
ilginize teşekkürler arkadaşlar arabayı yaptırdım sorun patinaj sırasında motor çok sarsılmış ve gariptir ama enjektörlerin fişi varmış o çıkmış usta 5 dk da taktı düzeldii bilginizee boralarda patinajında çok sakıncalı olduğunu söyledilerr bilmiyorum nekadar doğruu artık yapmayacağım ders oldu bana :)

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2010, 14:39:38 »
ilginize teşekkürler arkadaşlar arabayı yaptırdım sorun patinaj sırasında motor çok sarsılmış ve gariptir ama enjektörlerin fişi varmış o çıkmış usta 5 dk da taktı düzeldii bilginizee boralarda patinajında çok sakıncalı olduğunu söyledilerr bilmiyorum nekadar doğruu artık yapmayacağım ders oldu bana :)

enjektör demiştim  :tamamdir. patinaj zararlı 
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı omer faruk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2010, 14:08:40 »
mrb arkadaşlar bende bişi danışmak istiyorum , bendede atiker marka lpg var bu ufak lpg göstergesinde sorun var sanki daha önceden btmesine yakın devamlı yeşil yanan ışığın yanında kırmızı yanardı şimdi hep iki tane yeşil yanıyo kırmızı hç yanmadan sireni çalıyo neden acaba bilginiz varmı?

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2010, 14:33:56 »
ecu ayarı yaptırın tekrar. formatlasınlar

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2010, 16:46:09 »
mrb arkadaşlar bende bişi danışmak istiyorum , bendede atiker marka lpg var bu ufak lpg göstergesinde sorun var sanki daha önceden btmesine yakın devamlı yeşil yanan ışığın yanında kırmızı yanardı şimdi hep iki tane yeşil yanıyo kırmızı hç yanmadan sireni çalıyo neden acaba bilginiz varmı?

Şamandıra takılı kalmış olabilir. Benimki de tam tersi oluyordu hiç yeşil yanmazdı, şamandıra arızalıymış.

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2010, 12:21:03 »
Şamandıra sornu. Atiker senin hızına yetişememiştir ::)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline