Gönderen Konu: arkadaşlar KKTC YE ARACIMI GÖTÜRECEM ANCAK LPG Lİ ARAÇ ALIYORLARMI??  (Okunma sayısı 7586 defa)

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
ARKADAŞLAR başlıktada belirttigim gibi kktc(kuzey kıbırs Türkcumhuriyeti) de okuyorum ve aracım ''LPG'' li .. yanımda götürmek istiyorum sizce 1 sorun cıkarmı kktc aracımı alırmı yoksa gerimi çewrilir cok kafam takılıyor bu konuya ama 1 türlü kesin 1 cewap alamadım ... kimisi gemiye soktunmu huaynede sorun cıkmassa götürürsün diyor kimisde götürsende orda lpg olmadıgı için yasal deil sorun olabilir diyor bu konu hakkında 1 bilginiz 1 düşünceniz warsa lütfen paylaşın benimle teşşekürler..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Kktc de lpg satılmıyormu istasyonlarda hiç dikkat etmedinmi
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
hayır satılmıyor sadece normal ve dizel var ama zaten arac hem benzin hem lpg 1 sorun cıkacanı sanmam oradayken benzin kullanacam zaten 2milyon lt'si aynı hesap ama gelde bunu onlara anlat yani ruhsata bakarda bu ne der die korkuyorum ya da muaynede almazlarsa die ..

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
bildiğim kadarıyla kktc'ye lpg'li araç girişi yasak.
tam emin değilim ama öyle hatırlıyorum..
araç girişinde sadece araca kabaca bakıverıyorlar önemli olan kağıt kürek işleri.
triptik, kıbrıs trafık sıgortası vs..

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
    • Profili Görüntüle
işte kabaca baktıklarında sorun cıkmassa anlamazlarsa geçiriyorlar die duydum  hadi geçtik dielim çewirme filan oldugunda polis anlarsa bişi olurmu nasıl getirdin filan derde sorun yaratırmı acaba :S ?!?