Gönderen Konu: Zavolimi Brc Mi?  (Okunma sayısı 12287 defa)

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
Ynt: Zavolimi Brc Mi?
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2011, 22:39:59 »
samandıradan ,benım eskı arabada aynı sorun vardı,garantıden yapmıslardı

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Ocak 2011, 22:56:30 »
Bende BRC var gayet memnunum.Zavollide kötü bir marka değil zavolli kullanıp ondan da memnun olanlar var. Montajın nasıl yapıldığı çok çok önemli herşeyden önce düzgün montaj sonra lpg kiti. İşin açıkçası çok uzun vadede atikerin kötü olduğunu duydum. Kendimde bir önceki arabamda atiker kullanmadım memnun kalmadım. Babamın arabasında BRC vardı o hiç sorun yaşamada o yüzden Kağıthane Merkez serviste taktırdım çok şükür bir sıkıntım yok. Kağıthane Merkez Servisi 2a mühendisliğin ana montaj yeri. Başka yerlerde yapılan hatalı montajları düzelten yer orası o yüzden burayıda şiddetle tavsiye ederim.

Bunu öğrenmemiz iyi oldu bir sonraki aracımıza takacağımız lpg nin montaj yeri belli oldu :)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Ocak 2011, 23:00:33 »
emrenın dedıgı yer guzel,bıde maltepede landırenzonun tr dıstrıbutoru var olgun lpg 99 dan berı bılıyorum,belkı daha eskıdır

Çevrimdışı totemshark

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Ocak 2011, 00:36:16 »
Bunu öğrenmemiz iyi oldu bir sonraki aracımıza takacağımız lpg nin montaj yeri belli oldu :)
:) Daha önce atiker kullandım cidden BRC farklı malzeme olarakta farklı yer olarakta kağıthanedeki yer farklı. Tüm taksicilerde brc var zaten onlar pek yanlış tercih yapmazlarmış gibi geliyor.
I :sevgi: my Golf 4