Gönderen Konu: 98 aee motor poloya atiker taktıran varmı?  (Okunma sayısı 5684 defa)

Çevrimdışı murat_2242

• bir gün herkez pololu olacak..
    • Profili Görüntüle
98 aee motor poloya atiker taktıran varmı?
« : 10 Mayıs 2010, 23:38:09 »
merhaba arkadaşlar 98 model aee motor polom var.atiker sıralı sistem taktırmak istiyorum tanıdık oolduğu için 890 tl ye yapacaklar(kadosan sanayisinde atikerin merkez servisi).ama çok korkuyorum bazı akadaşlar hiç memnun değil bazıları ise muhteşem memnun.arabamdan soğumak istemem.aynı arabaya aynı kiti taktıran varsa iyi ve kötü yanlarını paylaşırsanız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler herkeze.

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
Ynt: 98 aee motor poloya atiker taktıran varmı?
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2010, 23:50:23 »
bende taktırmak istiyorum 98 poloma ama dediğin gibi soğumak istemiyorum rolanti bozukluğu istop etme gibi şeyler olurmu ben araştırdım turbo enjektörü varmış horizon her halde onda sorun olmuyormuş diye duydum ama bilemiyorum takan usta garanti verse hemen taktırırım

Çevrimdışı murat_2242

• bir gün herkez pololu olacak..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2010, 23:55:14 »
valla bilmiyorum ilk defa sende duydum turbo enjektörünü.

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2010, 12:46:11 »
Evet bende Yakında taktırıcam Atiker taktıranlar paylaşsın lütfen.

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2010, 23:14:16 »
ben rizedeyim ve ustamı ii araştırdım. o horojenli siyah enjektörler normalden daha pahalı, kötü yakıtı daha iyi yakar ve birazcıkta diğerlerinden fazla yaktırır ancak araç daha rahat çalışır. diğerine göre rölantide de biraz daha seslidir. ev arkadaşım 1 snedir, ben 5 aydır, 2 arkadaşımızda 1 aydır bu sistemi kullanıyor. usta taktığım sistemde sorun olmaz, olursa beyinler bazan arıza verebiliyor o da düzen tuttuktan sonra vermez demişti. ev arkadaşımın ilk 2 ayda 2 kez beyin değişti, şimdi 10 aydır sorunsuz. benim ilk 15 günde 1 kez beyin değişti, 4 aydır sorunsuz. diğer 2 sindede şimdilik sorun çıkmadı. çekişten düşme olmuyor, oluyorsa da farkedilmeyecek kadar az. yakıt 330 civarıyken 210 civarında. bu arada arabam 2000 golf4 1.6 AKL  motor.ev arkadaşımda bora diğerlerinde polo 2001 ve hundai era var. hangi marka lpg takarsanız takın ustanızı iyi seçin

Çevrimdışı 06kzn39

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 17 Mayıs 2010, 00:24:14 »
bu gün ankara atiker bölge bayisine telefon açtım 98 hb 1.6 ve 75 beygir polom var dedim motor numaram aee başlıyor dedim ADAM BANA OLMAZ DEDİ BAŞIN AĞRIR DEDİ İSTOP EDER DEDİ bende şimdilik vaz geçtim sende iyi araştır bencce tatırırsan burda sonuçunu yazarsan sevinirim