Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2004 basicline lpg tavsiyesi  (Okunma sayısı 5112 defa)

Çevrimdışı emrek

• 2004 Polo Basicline
2004 basicline lpg tavsiyesi
« : 12 Ocak 2012, 09:45:17 »
arkadaşlar merhabalar, uzun zamandır takipteyim ancak yeni üye oldum sayılır
ekim 2011de 2004 polo'ma kavuştum çok da memnunum performansından aracımın fakr benzin fiyatları aldı başını gidiyor ve ben bu durumdan çok şikayetçiyim artık, sıkıldım benzin parası ödemekten. bi kaç yere danıştım bazı lpg markalarının 2004 pololarda stop ettirme sıkıntısı oluşuyormuş ve Omevela markasını tavsiye ettiler.
siz tecrübeli arkadaşlarımdan tavsiye almak istiyorum, hangi marka lpg taktırmalıyım, görüşleriniz benim için çok değerli
şimdiden hepinize teşekkürler...

Ynt: 2004 basicline lpg tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2012, 11:03:18 »
sakarya elbirlik lpg bayisine gitmeni tavsiye  ederim. :)
golf 4 1,8 Highline

« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2012, 19:01:29 »

kesinlikleeeeee ben düzcede ikamet ediyorum tüpü gittim oraya taktırdım yaklasşık 10"a yakın arkadaşımıda oraya yolladım asla şikayetcideğilim Allahta utamdıröadın ben çok memnunum bende tavsiye üzerine gittim oraya  ;)

Çevrimdışı emrek

• 2004 Polo Basicline
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2012, 09:04:01 »
kesinlikleeeeee ben düzcede ikamet ediyorum tüpü gittim oraya taktırdım yaklasşık 10"a yakın arkadaşımıda oraya yolladım asla şikayetcideğilim Allahta utamdıröadın ben çok memnunum bende tavsiye üzerine gittim oraya  ;)

tavsiyeniz için teşekkürler arkadaşlar mutlaka uğrayacağım oraya

« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2012, 14:57:57 »
OMVL Türkiye'de servis ağına sahip olmayan ve yarın hızmet alıp almamada soru işaretleri olan bir marka.
Benım tavsıyem BRC ;Sakarya'da Yeşilyurt LPG ile görüşmeden lpg dönüşümü yaptırmayın.Lütfen benım selamlarımı da iletiniz.

http://www.yesilyurtlpg.com/
ÖZENÇLER OTOGAZ
BRC İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Bayi ,Teknik Destek ve Lojistik Merkezi
www.ozenclerotogaz.com.tr