Gönderen Konu: 2003 bora prilmline 1,6 16 valf lpg taktırsam sıkıntı yaratır mı ?  (Okunma sayısı 14946 defa)

Çevrimdışı 01mahmut

• Profili Görüntüle
2005 pasifik lovato var. Memnunum. Simit depo tavsiye ederim.

Çevrimdışı ozkan_misirli

• Profili Görüntüle
Atiker güzel, yakıtı ekonomik, çekişi güzel ama sesi fazla. Sesten rahatsız olmam diyorsanız neden olmasın. Ben simit depo  tavsiye etmem. Bagajda sürekili stepne lastiği bulunması bagajın kullanım alanını düşürüyor. 40 lık tank işinizi rahat görür. Üstü size kalmış. Bendeki 35 litrelik tank 420 km gidiyor. 

Arkadaşın 2009 jettası var ona BRC taktırdı 1 ay önce .Memnun olduğunu söylüyor.Şahsen yeni taktıracak olsam bende BRC taktırırdım.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2010, 16:33:33 Gönderen: ozkan_misirli »
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
1-telefeks
2-prins
3-BRC
4-Lavato-landirenzo vs.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı polistcan

• kazasız belasız.
    • Profili Görüntüle
aracıma 7 gün önce atiker marka sıralı sistem lpg taktırdım çok araştırdım öyle taktırdım. gayet memnunum sesi çalışması hiç anlamıyorsunuz sadece yokuşta çekiş birazda olsa fark ediliyor düzde hiç anlamazsınız. depom 40 litrelik taktırır taktırmaz fulledim bi depoyla 380 km (ş.içi-ş.dışı karışık) gittim. benim için çok iyi bir km çünkü ben aynı parayla benzinle 250 km zor gidiyordum. lpg taktıracak olanlar okusun...
trafik kurallarına uyalım uymayanları uyaralım.

Çevrimdışı erdalerdogan

• Profili Görüntüle
slm bende 2004 pıimelıne bora var tüp arabada sorun çıkardı oksijen sensörü, bobinler, manifold ve gaz kelebeği arızalandı. araştırdım genelde bcb motorlarda lpg sorun oluyormuş. çünki bcb motor akl motora göre daha karmaşık sensör miktarı fazla yani daha elektronikmiştercih senin.