Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ankarada iyi lpg montajı yapan neresi var  (Okunma sayısı 9968 defa)

ankarada iyi lpg montajı yapan neresi var
« : 09 Ağustos 2010, 01:45:53 »
arkadaşlar 98 hb ac 75 bg 8 valf araçıma sıralı sistem lpg taktıracam bana garanti verebilecek güzel montaj yapıp sıkıntı yaratmayacak (istop etme,rolanti bozukluğu vb.)montaj sonrasıda ilgilenecek bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim
ilk terciğim atiker fiyat konusunda ve sizin tafsiyeleriniz neler arkadaşlar :( :tamamdir

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Ynt: ankarada iyi lpg montajı yapan neresi var
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2010, 01:27:50 »
Eski araçlarda sorun yaşamayacağını kimse garanti edemez. Lavato cu Damla ya iyi diyorlardı, şaşmazda ben orada taktırmadım kesin bilgim yok.Eski aracımda Lovatop vardı çok iyiydi ama ustam çok kötü idi, kayseride bir usta düzene soktu.  BRC ve Prinsi de tercihlerin arasına al derim.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2010, 02:45:52 »
İvedikte Kantaş LPG var orası derim işçilikte. Sıkıntı yaşamak istemiyorsan atiker taktırma biraz lavato yada brc taktır, 99 polo 6n beim aracım ben lavato taktırdım 1200tl 10 taksite tavsiye ederim Kantaş'ı da...

« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2010, 05:44:30 »
benim çok sevdiğim bi abim var bi organizasyonda tanıştık ozamandan beri görüşürüm Kayra Otogaz'ın sahibi Dursun Abi gidecek olursan benim selamımı söyle gitmeden evvel de benden adres ve iletişim bilgilerini alabilirsin hatta müsaitsem ben de götürebilirim seni bu sayede ben de görmüş olurum gerçi geçen hafta benim araçdaki sızıntıyı buldu ama olsun u haftada görüşürüz fena mı? :D

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2010, 12:19:24 »
ege gaz
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2012, 18:27:31 »
Benim önceki arabamın lpg montajını yapan ostimde Koçop Efendioglu  servis var ben son derece memnunum  Şimdiki Arabamın Lpg Bakımlarınıda ona yaptıracagım inşaallah Tavsiye ederim
efe

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM

« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2012, 18:31:07 »
3 tane arabamıza(fiat brava, volkswagen jetta 1.6 FSI,Golf 4 1.8 )
 Mocan otogaz'da lpg takırdım, özellikle montaj sonrası ilgileri çok iyi.
http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/golf-iv-5-viteste-tekleme-t27057.0.html
sorunumu çözdüler tesisatımı yenilediler ve en önemlisi hiç bir ücret talep etmediler.
bu arada BRC Takıyorlar.

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2012, 19:08:34 »
arkadaşlar 98 hb ac 75 bg 8 valf araçıma sıralı sistem lpg taktıracam bana garanti verebilecek güzel montaj yapıp sıkıntı yaratmayacak (istop etme,rolanti bozukluğu vb.)montaj sonrasıda ilgilenecek bildiğiniz bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim
ilk terciğim atiker fiyat konusunda ve sizin tafsiyeleriniz neler arkadaşlar :( :tamamdir

Damla otogaz mı tövbe...önceden 98 model 1.6 polo aracıma lawato taktılar, bana illallah ettirdiler...Taktırmadan önce çok uyumlu dediler, taktırdıktan sonra stop ede ede bıktım...Sonra da araca uyumsuz, yapacak bişey yok dediler......Dedim takarken çok uyumlu idi ne oldu dedim, cevap yok...Sonra garantide olmasına rağmen başka bir lpg ciye gittim, kim bağladı bunu böyle, hortumları çok uzun tutmuşlar dedi, hepsini söküp tekrar bağlantılarını yaptı...stop etme oranı yüzde 80 azaldı...uzak durun arkadaşlar, lütfennn, o damlaya git gel git gel bir lpg taktırma parası  kadar da yakıt harcadım, sonunda sattım aracı, golf aldım...
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2012, 19:11:07 Gönderen: ogretmen_ankara »

Çevrimdışı aliserhanuyar

• Tuna Otomotiv - Şaşmaz/Ankara
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2012, 19:47:20 »
Şaşmaz  Oto Sanayi'de Bahadır Opel var. Volkan Usta benim tanıdığımdır. Bende 2000 model Golf 4 aracıma atiker taktırdım bir kaç ay önce. Hiç bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim kendisini ve işçiliğini. 0544 427 19 29 telefon numarasından bana ulaşabilirsin.