Gönderen Konu: 1.6 passatıma Landirenzo lpg montajı yaptırdım.  (Okunma sayısı 5699 defa)

Çevrimdışı biciga

• Profili Görüntüle
1.6 passatıma Landirenzo lpg montajı yaptırdım.
« : 21 Haziran 2011, 20:32:19 »

S.A. arkadaşlar uzun süredir taktırsam mı taktırmasam mı?, ne taktırsam?, naslı olur acaba? gibi sorularla karşıkarşıyaydım. bugün gidip "Landirenzo" taktırdım.Allahım utandırmaz ve pişman etmez inşallah.Umarım landirenzo hakkında olumlu düşüncelerimi burada sizlerle paylaşırım...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1.6 passatıma Landirenzo lpg montajı yaptırdım.
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2011, 22:03:25 »
landirenzo bizde günde 4-5 tane takıldığı günler oluyor, valla sıkıntı yaşayan hiç olmadı, yakıtı hakkında net bişey söyeyemem ama bence şehiriçi kullanımda bie 6-7 ayda amorte eder diye düşünüyorum, bence takılabilir yani :saygılar :saygılar

Çevrimdışı biciga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2011, 15:24:04 »

umarım öyle olur ama küçük de olsa bir sıkıntısı oldu aynı sorun arkadaşımda da vardı lpg az kaldığında kırmızı ışık yanmıyor.dün yoldayken tek kademe yeşil ışık yanıyordu, kırmızı ışık yanmadan uyarı sesi geldi ve benzine geçti. önemli bişe değil diye düşünüyorum ama sanayiye yol görünmesi canımı sıkmıyor değil...

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2011, 10:53:40 »
o sensörle alakalı bir sorun. sensörü ücret almadan bile değiştirebilirler. aynı sorun bende de vardı. gittim 2 dkda hallettiler.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı biciga

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2011, 22:33:02 »

Evet önemli bir sorun değilmiş. Lpg yi azaltıp uğradım ustanın yanına düzeldi. Naslı düzeldi anlamadım herhangibi birşeyini de değiştirmediler.haftaya tatile çıkmadan bir kez daha uğrayacam bir kontrol edelim demişlerdi ondan sonra uzun süre uğramam inşallah...

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2011, 22:42:27 »
genç araç pek sorun yaşatmaz, bakımını aksatma bujini her yağ değişiminde yenile LPG de ateşleme çok önemli
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di