Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 1.6 8v AEE motor lpg li polo sahipleri  (Okunma sayısı 59179 defa)

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
Ynt: 1.6 8v AEE motor lpg li polo sahipleri
« Yanıtla #28 : 06 Şubat 2012, 04:47:40 »
orca ne yapmaya çalıştığı anlamadım doğrusu burada herkez birbirindebn fikir alışverişi yapıyor, ben bu konuyu birtek senle konuşmadım senden önce;
 lpg haber sitesindeki arkadaşlarla, ankaradaki polo sahipleriyle, ve en sonrada atiker müsteri hizmetlerinden aldığım bilgilerle sonuca ulaştım! öyle senin söylemenle soluğu lpgicide almadım ha yardımdan gocunuyorsan bu sitede ne işin var? böyle cocuksu muhabbetler çok komik doğrusu ayrıca bu konu açılalı 4 ay oldu buzamana kadar aklın nerdeydi ve çoğu arkadaşımızı yine ben yönlendirdim siyah enjektörlere senden böyle bir yorum görmedim? yani şuan bunları yazdığıma bile inanamıyorum çok komik çooooookk :t :t :t :t
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #29 : 06 Şubat 2012, 05:09:49 »
Konu 16 temmuzda açılmış,17sinde Orca sana mesaj yazmış sende yine 17 temmuzda Orca'ya "teşekkür ederim dostum 52 kişi bakmış bir sen cevap yazmışsın" demişsin. 18 temmuzda Orca sana enjektörlerinin rengini sormuş sen 21'inde cevap yazmışsın ve Orca sana aynı gün enjektörleri değiştirmen gerektiğini söylemiş. Bir sonraki mesajın;

"slm arkadaşlar konya atiker ana bayi ile çok sıcak bir görüşme yaşadık benim aracıma siyah olan horizon tip enjektör takılması gerektiğini  bunun içinde fark almaları gerektiğini ve bayinin bunu 3 ay önce takarken yapması gerektiğini söylediler! benim kafamın triger seti attı  azıma geleni verdim gerekirse tüketici haklarına şikayet edeceğimi söyledim! nedemek ya benim garantili ücretli enjektörlerimi alacaklar tekrar ücretle bana enjektör verecekler yok öyle bişey! sonuç olarak birkaç güne yeni enjektörlerim ücretsiz olarak geliyor. umarım sorun buradadır   hakkınızı heryerde arayın arkadaşlar."

olmuş. Anladığım ve gözle göründüğü kadarı ile sen bu enjektör değiştirme olayını 21 temmuzda Orca'nın sana gönderdiği mesajla öğrenip servisi enjektörlerimi değiştirin diye sıkıştırmışsın. bundan sonra senin siteye girmediğin dönemde Orca yine 18 ağustos'ta LPG ile sıkıntı yaşayan  AEE motor kodlu araçlara kendi bildikleri ile yardımcı olmaya çalışmış. sonra sen tekrar 20 eylül'de ortaya çıkıp sorunu hallettim ben başardım falan demişsin ve bildiklerini bu konu hakkında öğrendiklerini olması gerektiği gibi foruma aktarmışsın. Kaan beni yanlış anlama Orca'nın avukatıda değilim,herhangi bir tanışmışlığımızda yok hatta belki aynı konuya yazmışlığımızda yoktur. Ama bence de orca en azından bir teşekkürü haketmiş be kardeşim :)

« Yanıtla #30 : 06 Şubat 2012, 06:36:29 »
Konu 16 temmuzda açılmış,17sinde Orca sana mesaj yazmış sende yine 17 temmuzda Orca'ya "teşekkür ederim dostum 52 kişi bakmış bir sen cevap yazmışsın" demişsin. 18 temmuzda Orca sana enjektörlerinin rengini sormuş sen 21'inde cevap yazmışsın ve Orca sana aynı gün enjektörleri değiştirmen gerektiğini söylemiş. Bir sonraki mesajın;

"slm arkadaşlar konya atiker ana bayi ile çok sıcak bir görüşme yaşadık benim aracıma siyah olan horizon tip enjektör takılması gerektiğini  bunun içinde fark almaları gerektiğini ve bayinin bunu 3 ay önce takarken yapması gerektiğini söylediler! benim kafamın triger seti attı  azıma geleni verdim gerekirse tüketici haklarına şikayet edeceğimi söyledim! nedemek ya benim garantili ücretli enjektörlerimi alacaklar tekrar ücretle bana enjektör verecekler yok öyle bişey! sonuç olarak birkaç güne yeni enjektörlerim ücretsiz olarak geliyor. umarım sorun buradadır   hakkınızı heryerde arayın arkadaşlar."

olmuş. Anladığım ve gözle göründüğü kadarı ile sen bu enjektör değiştirme olayını 21 temmuzda Orca'nın sana gönderdiği mesajla öğrenip servisi enjektörlerimi değiştirin diye sıkıştırmışsın. bundan sonra senin siteye girmediğin dönemde Orca yine 18 ağustos'ta LPG ile sıkıntı yaşayan  AEE motor kodlu araçlara kendi bildikleri ile yardımcı olmaya çalışmış. sonra sen tekrar 20 eylül'de ortaya çıkıp sorunu hallettim ben başardım falan demişsin ve bildiklerini bu konu hakkında öğrendiklerini olması gerektiği gibi foruma aktarmışsın. Kaan beni yanlış anlama Orca'nın avukatıda değilim,herhangi bir tanışmışlığımızda yok hatta belki aynı konuya yazmışlığımızda yoktur. Ama bence de orca en azından bir teşekkürü haketmiş be kardeşim :)

;D ;D ;D ;D :D lan ne güldüm ya sabah sabah : :D :D teşekkürler arkadaşlar süpersiniz  :tamamdir
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2012, 06:37:06 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #31 : 06 Şubat 2012, 12:58:21 »

"slm arkadaşlar konya atiker ana bayi ile çok sıcak bir görüşme yaşadık benim aracıma siyah olan horizon tip enjektör takılması gerektiğini  bunun içinde fark almaları gerektiğini ve bayinin bunu 3 ay önce takarken yapması gerektiğini söylediler! benim kafamın triger seti attı  azıma geleni verdim gerekirse tüketici haklarına şikayet edeceğimi söyledim! nedemek ya benim garantili ücretli enjektörlerimi alacaklar tekrar ücretle bana enjektör verecekler yok öyle bişey! sonuç olarak birkaç güne yeni enjektörlerim ücretsiz olarak geliyor. umarım sorun buradadır   hakkınızı heryerde arayın arkadaşlar."

olmuş. Anladığım ve gözle göründüğü kadarı ile sen bu enjektör değiştirme olayını 21 temmuzda Orca'nın sana gönderdiği mesajla öğrenip servisi enjektörlerimi değiştirin diye sıkıştırmışsın. bundan sonra senin siteye girmediğin dönemde Orca yine 18 ağustos'ta LPG ile sıkıntı yaşayan  AEE motor kodlu araçlara kendi bildikleri ile yardımcı olmaya çalışmış. sonra sen tekrar 20 eylül'de ortaya çıkıp sorunu hallettim ben başardım falan demişsin ve bildiklerini bu konu hakkında öğrendiklerini olması gerektiği gibi foruma aktarmışsın. Kaan beni yanlış anlama Orca'nın avukatıda değilim,herhangi bir tanışmışlığımızda yok hatta belki aynı konuya yazmışlığımızda yoktur. Ama bence de orca en azından bir teşekkürü haketmiş be kardeşim :)

arkadaşım ;
teşekkür etmediğimi ne biliyorsun? inkar etme sende müthiş avukat olur yazdıklarımı okumuşsun zaten okdr okuyan var bir sen yazmışsın demişim ve diğer konularada bukdr dikkat etmeni tavsiye ederim orcanın cvplarının çoğunu tastiklemişimdir hatta aracını sattığı zaman aramızda kalması amaçlı vw almasını bile istemiştim! ben kendisiyle özeldende msj laştık hatta kendisi kocaelindeydi bende bu yaz yalovaya geçerken oradan geçtim bilseydim uğrardım diye falan konuştuk! ben yine lafımdayım ondan önce lpg haberdeki kişilerle konuştum onlar zaten kulağıma karsuyunu  kaçırdılar horizon tip lpg ile sorun yaşamayacağımı söylediler,6 temmuz tarihli link in 4. sayfasında yazdıklarımı tastikler zaten
http://www.vwtr.net/forum/lpg-cng-ve-alternatif-yakit-sistemleri/lpg-de-silkeleme-ve-stop-etme-t15828.45.html
ardından  atiker konya fab. konuştum ordaki bayanla ne kavgalar ettim ben her aradığım zamanı buraya yazmak zorundamıyım? sonrada burada konuyu pekiştirmek istedim saolsun orcada yardım etti aklım netleşti üzerlerine gittim.
ben şunu anlamıyorum ben kendi sorunumu çözmüşüm ve bunu sorunu çıkabilecek arkadaşlarla paylaşmışım buna böyle trajı komik eylimler göstermek niye???? ozmn site görevlilerine sesleniyorum bundan sonra sorunu çözülen arkadaşlar" sorunumu şu arkadaş çözdü" diye bilgi versinler onlarda yayınlasınlar! yapmayın arkadaşlar yaa, muhabbete bak inanamıyorum!!! kimseden fikir almamak lazım bundan sonra tırnağın varsa başını kaşıyacaksın!
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2012, 13:14:54 Gönderen: KAAN60 »
_-OĞLUM ve POLOM-_

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #32 : 06 Şubat 2012, 13:01:51 »
;D ;D ;D ;D :D lan ne güldüm ya sabah sabah : :D :D teşekkürler arkadaşlar süpersiniz  :tamamdir
gül kardeşim gül haklısın, güleriz ağlanacak halimize...
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #33 : 06 Şubat 2012, 15:29:34 »
arkadaşım ;
teşekkür etmediğimi ne biliyorsun? inkar etme sende müthiş avukat olur yazdıklarımı okumuşsun zaten okdr okuyan var bir sen yazmışsın demişim ve diğer konularada bukdr dikkat etmeni tavsiye ederim orcanın cvplarının çoğunu tastiklemişimdir hatta aracını sattığı zaman aramızda kalması amaçlı vw almasını bile istemiştim! ben kendisiyle özeldende msj laştık hatta kendisi kocaelindeydi bende bu yaz yalovaya geçerken oradan geçtim bilseydim uğrardım diye falan konuştuk! ben yine lafımdayım ondan önce lpg haberdeki kişilerle konuştum onlar zaten kulağıma karsuyunu  kaçırdılar horizon tip lpg ile sorun yaşamayacağımı söylediler,6 temmuz tarihli link in 4. sayfasında yazdıklarımı tastikler zaten
http://www.vwtr.net/forum/lpg-cng-ve-alternatif-yakit-sistemleri/lpg-de-silkeleme-ve-stop-etme-t15828.45.html
ardından  atiker konya fab. konuştum ordaki bayanla ne kavgalar ettim ben her aradığım zamanı buraya yazmak zorundamıyım? sonrada burada konuyu pekiştirmek istedim saolsun orcada yardım etti aklım netleşti üzerlerine gittim.
ben şunu anlamıyorum ben kendi sorunumu çözmüşüm ve bunu sorunu çıkabilecek arkadaşlarla paylaşmışım buna böyle trajı komik eylimler göstermek niye???? ozmn site görevlilerine sesleniyorum bundan sonra sorunu çözülen arkadaşlar" sorunumu şu arkadaş çözdü" diye bilgi versinler onlarda yayınlasınlar! yapmayın arkadaşlar yaa, muhabbete bak inanamıyorum!!! kimseden fikir almamak lazım bundan sonra tırnağın varsa başını kaşıyacaksın!

şuradaki "sağolsun orcada yardım etti" sözünü esirgemeyip daha önce yazsaydın konu bu noktaya gelmezdi. birilerine teşekkür etmek veya birilerinin yardım ettiğini belirtmek bir forum kuralı değildir,bu sadece olması gereken etik bir harekettir. neyse daha fazla uzatmak istemiyorum kolay gelsin...

« Yanıtla #34 : 06 Şubat 2012, 18:56:43 »
freegane teşekkür ederim benim gayem ben buldum sen buldun değil ya sadece, ben kendime başka marka bir araç almama rağmen hala vwtrnet i takip ediyorum ve bilgi alışverişi yapıyorum ve şunu belirteyim forumumuz inanın bir çok araba forumuna göre bilgi ve yardım severlik açısından çok çok üst seviyelerde herkes bunu farkına varsın ve kıymetini bilsin ben sadece forumda seninde bahsettiğin gibi olayın etik  olmadığına yönelik içimden geçeni yazdım  gerisi teferruattır verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim herkese keyifli sürüşler pololarınızla
RedMercury

Çevrimdışı KAAN60

• Otomobil
    2000 polo 1.6 a.c
« Yanıtla #35 : 07 Şubat 2012, 00:41:04 »

şuradaki "sağolsun orcada yardım etti" sözünü esirgemeyip daha önce yazsaydın konu bu noktaya gelmezdi. birilerine teşekkür etmek veya birilerinin yardım ettiğini belirtmek bir forum kuralı değildir,bu sadece olması gereken etik bir harekettir. neyse daha fazla uzatmak istemiyorum kolay gelsin...
bencede artık uzatmayalım! ben yardımı olan kim varsa teşekkürlerimi herzaman sunmuşumdur. sadece arkadaşın yazısı ve sonunda yaptığı işaretleme hiç hoşuma gitmedi! kırıldığı nokta varsa bu iki insan arasıda olmalı özelden sitemkar bir msj atsaydı ben burda ortak alandan onada bir daha teşekkür ederdim, ama insana hitap tarzı & kalp kırmamak ayrı bir meziyettir demekki herkez yapamıyor.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 00:52:38 Gönderen: KAAN60 »
_-OĞLUM ve POLOM-_

« Yanıtla #36 : 07 Şubat 2012, 00:46:52 »
 :tamamdir
RedMercury

Çevrimdışı infernaltr

• Otomobil
    Golf IV
« Yanıtla #37 : 28 Aralık 2012, 02:46:49 »
Bende Atiker Safefast kırmızı enjektörlü sistem var , lpg takıldıktan sonra stop problemi yaşamaya başladım ?

Hatta servisle tartıştım , aracım stop edince  benzinde de çalışmıyor. tüpte de çalışmıyor.. Bu sorun atikerden taktıktan sonra meydana gelmeye başladı sizce sorun nerede olabilir ?

Kırmızı enjektör sorun olsa araç benzinde de çalışır ?