Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Hangi arabayı isterdiniz?  (Okunma sayısı 41710 defa)

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
Ynt: Hangi arabayı isterdiniz?
« Yanıtla #56 : 03 Mart 2009, 23:12:57 »
yeni golf comfortline bana yeterde artarda.

« Yanıtla #57 : 04 Mart 2009, 00:29:24 »
97 golf gti ım var sıfırını alırdım...
Erdem abi konuyu okuğumda kafamdan birebir aynı cümle geçti. ;)

« Yanıtla #58 : 04 Mart 2009, 00:43:42 »
Vallahi su an yeni Scirocco 1.8 tsi 160 veya 2.0 tfsi bembeyaz camlari filmi xenonlari takilmis bagajda 38cm kicker L7 bir aracim olsa tadindan yenmezdi herhalde :)

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
« Yanıtla #59 : 04 Mart 2009, 12:39:30 »
şu an için 0 km bir ısuzu turkuaz tam anlamıyla bana yeter :) turizm paketli olsun ama :)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #60 : 04 Mart 2009, 14:59:43 »
Ben A4 Cabrio demişmiydim :D :D

Demiştim ama yeni A5 Cabrio diyorum şimdi de
Para yetmezse A4 Cabrio'ya devam

« Son Düzenleme: 13 Mart 2009, 11:14:20 Gönderen: OffLineR »
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #61 : 04 Mart 2009, 15:03:15 »
şu an için 0 km bir ısuzu turkuaz tam anlamıyla bana yeter :) turizm paketli olsun ama :)

:)
İveco verelim 80.12 kapalı kasa lazım olursa.

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
« Yanıtla #62 : 04 Mart 2009, 16:31:39 »
yeni VolksWagen Şirokko :D Tam anlamıyla bi Ruyaa hasta kaldım
,...,,,

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #63 : 07 Mart 2009, 13:00:32 »
yeni  golfden olma polo da tercih  edilmez  gibi  değil :)
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

« Yanıtla #64 : 08 Mart 2009, 01:44:07 »
    Halil, Combo almaya karar verirken sitedekilerle görüşmelerinizi okudum.. Bende bir ara 1.7 DTİ kullanmıştım.. Çok ekonomik bi araç.. Biraz düşük devirlerde hantal kalıyodu, yanlız sonra turbo farkıyla arkada kalan araçlar dikiz aynasında ufacık kalıyodu.. Yanlız bu turbonun yaklaşık 3 ay içinde 2 kez arıza yapması, turbo devreye girerken arabayı sallaması tuhafıma gitmişti..Birde pervanesi göbeğinden kırıldı hararet yapmasına ramak kalmıştı, sanırım içerde bişey varken araba çalışınca kırıldı yoksa başka bi ihtimal olacağını sanmıyorum.. Sonuçta 500 ytl ye varan bi masrafı olmuştu arabanın şirket adına.. Yol tutuşuda bence son derece iyidi..  Eğer Mégane almayı da düşünüyosan gerçekten tercihini opel'e çevirsen daha memnun kalırsın bence.. Tabi ikiside birbirinden çok farklı araçlar, nerde kullanılacağıda önemli..
  Fikrimi belirtmek istedim sadece..
arkadaşım buna benzer bi olayda 2006 caddy 1.9tdı 105 hp de başımıza geldi şirket arabasıydı motoru komprösöre bindirdik motor bi hantallaştı sag çekene kadar stop etti dahada çalışmadı servise götürdügümüzde turbonun dagılıp motora parça düşürdügünü o parçanında motoru bozdugunu söylediler velhasıl komple motor yapıldı belli bi zaman sonra arac cekişten baya bi düştü düz yolda 140 görmüyodu servise götürdügmzde bilgisayara bagladıkları halde normal diyip gönderiyolardı en son şirket araçlarında başka bi caddy alarak servis teknisyenine 2 aracı kullandırıp aradaki farkı gösterince ikna oldu ve motoru incelemeye aldılar 1 hafta sonra turbonun tekrar dgıldıgını ve tekrar motor yapılcagını söylediler 1 ay araba serviste kaldıktan sonra sorun giderildi 3 ay sonrada bizim şirket calısanlarından biri mersedesin manda kasa bi modeliyle kapışma yaparken sahilde kar5tal civarında bi viraja 140 kmh la girdi ve araba pertt... :bekleriz: arabanın gecmısını doktum ama ıdare edın arkadaşlar

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
« Yanıtla #65 : 09 Mart 2009, 11:45:38 »
:)
İveco verelim 80.12 kapalı kasa lazım olursa.

:) iveco işime uymuyor ne yazık ki :)