Gönderen Konu: şekilmi performansmı  (Okunma sayısı 14276 defa)

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
şekilmi performansmı
« : 04 Ocak 2009, 14:05:52 »
arkadaslar elimde sınırlı bir miktar param var aracımda polo sportline. Bu parayı ne yazıkki arabaya harcamak istiyorum :saskin: fakat kafam karısık görüntüye mi harcasam tampon eki jant yay film vs. yoksa performansamı yönelsem chip filte egsoz sistemi kombinasyonu. gönül ikisini bir yapömak istiyor ama su an mümkün degil sizce???

Çevrimdışı erco

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Polo 6n- Audi A3 8v
Ynt: şekilmi performansmı
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2009, 15:22:00 »
Pololar zaten hızlıdır, Sportline ise zaten canavardır... Bence Sportline performans olarak yeterli o yüzden görüntü...
İhtiyar döver onları...

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2009, 19:32:45 »
Jant yay zaten her şeklde gerekiyor. Görüntü yapacam derken arabayı çarşamba pazarına çevirme.Sade ve şık olsun  ;) jant,yay,logosuz panjur ve güzel bi far grubu koyarsın . Buluncada güzel bi ön tampon altı spoyler işini görür. Sonra yavaşyavaş doğru parçalarla performansa yönelirsin.Az işlem yap ama sağlıklı neticeler almaya çalış.Sitede Erhan'ı bul Performansa geçeceğin zaman o sana yardımcı olur :tamamdir

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2009, 20:55:42 »
Performance :D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2009, 21:05:08 »
Görünüm de performans da olmalı ama hangisi önce demek kişisel tercihe giriyor . Bana göre gaza bastığımda keyif vermeyen arabayı kullanmak bir hayli sıkıcı geliyor, tabi araçtada performans adına bir potansiyel olmalı yoksa uğraşmak genellikle zaman kaybı ile sonuçlanır. Görünüm olarakta Ganinin dediği gibi sadeliği elden bırakmadan yapmak güzeli, zamanla ikiside olur  ;)
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2009, 21:08:10 Gönderen: Erhan »

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2009, 21:40:22 »
Erhan bigün Aslan'ı Osman'ı da alıp görüşelim ya. Seni şahsen tanımıyorum ama Aslan seni çok methetti,bi akşam Cumhuriyet'e çay içmeye bekliyorum haberin olsun :)

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2009, 21:48:15 »
denizli küçük yer buradaki modifiye tuning camiası bir hayli sıkıcı dedikodu hatsafada konusulan seyler insanın gücüne gidebiliyor,performasa yönelicem sınıfımda araba yok honda sı integra vs. ile yürümek zorunda kalıcam chip egsoz filtreylede işim zor gibi görünüyor rakipler karsında. görüntü olarakta basit seyler düşünmüştüm örnek olarak farukun polo gibi biraz daha düşünmeli en iyisi:)

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2009, 22:07:41 »
denizli küçük yer buradaki modifiye tuning camiası bir hayli sıkıcı dedikodu hatsafada konusulan seyler insanın gücüne gidebiliyor,performasa yönelicem sınıfımda araba yok honda sı integra vs. ile yürümek zorunda kalıcam chip egsoz filtreylede işim zor gibi görünüyor rakipler karsında. görüntü olarakta basit seyler düşünmüştüm örnek olarak farukun polo gibi biraz daha düşünmeli en iyisi:)

bence daha farklı açıdan bakabilirsin yani performansa yöneldin diye illa birileriyle denemene yada bişeyler kanıtlamana gerek yok değil mi günlük kullanımda bile sana verdiği keyif yeterli olucaktır  ;)

Erhan bigün Aslan'ı Osman'ı da alıp görüşelim ya. Seni şahsen tanımıyorum ama Aslan seni çok methetti,bi akşam Cumhuriyet'e çay içmeye bekliyorum haberin olsun :)

Saolsun , havalar düzelsin en kötü bir ankara buluşmasında bir araya geliriz , bu sefer kaçırmazsın   ;)

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2009, 22:33:56 »
bence paranı optimum düzeyde harca abi.. ikisindende biraz biraz yaptır derim ben.
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2009, 22:43:03 »
alihan abiden aldigin bmcyi sattin mi? sen almistin sanirim...

telekom azizligine bak.  gprsten bile yaziyoruz :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2009, 22:48:24 »
Saolsun , havalar düzelsin en kötü bir ankara buluşmasında bir araya geliriz , bu sefer kaçırmazsın   ;)

Hacı kaçırmazsın diyonuzda bütün buluşmalar pazar günü oluyo e bende malum pazarları çalışıyorum,ya hafta içi yapalım yada akşamları :D

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2009, 22:56:56 »
alihan abiden aldigin bmcyi sattin mi? sen almistin sanirim...

telekom azizligine bak.  gprsten bile yaziyoruz :)

yok bir ara bu işlerden soğumustum herseyi satılığa cıkarmıstım satılmamıstı filtre iyikide satılmadı :) bu arada bmc filtremi jsv temizleme kitiyle temizliyorum yağsız sekilde bu doğru dimi kuru filtre olarak biliyorum ben?

Çevrimdışı Erhan

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2009, 23:27:42 »

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2009, 23:38:21 »
eheh şimdiye kadar yağsız kullanmıstım cahillik zor:))