Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

Sitede onları tanıdınız gördünüz biliyorsunuz hangisinin sizin olmasını istiyorsunuz ;)

SELÇUK SİYAH MK1
1 (5.9%)
CENK SİYAH MK1
9 (52.9%)
ERŞAN KIRMIZI MK1
4 (23.5%)
UĞUR KIRMIZI MK1
2 (11.8%)
CEM BEYAZ MK1
1 (5.9%)

Toplam Oy Verenler: 17

Gönderen Konu: Hangi Mk1 Sizin Olsun İstersiniz  (Okunma sayısı 11116 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Hangi Mk1 Sizin Olsun İstersiniz
« : 06 Ekim 2009, 19:48:15 »

İşte Selçuk abimizin çift WEBER carburatörlü 16V'lik Mk1 imizi görüyoruz :D

Burdada Cenk abimizin VW Techde yüklenen 2105 cc 8V 260 bg makinayı görüyoruz  ;)

Buda Erşan abimizin sevimli orjinal GTI Mk1ini görüyoruz  :melek:

İşte buda kısa bir zaman önce satmış olan Uğur abimizin 1.8 DX GTI Mk1'i  :saygılar

Veee son olarak buda halen yapım aşamasında olan Cem abimizin Golf Mk2 GTI motorlu Botokslu tavşanı  :tavkiss:

Hepsine kocaman bir MAŞALLAH  :sevgi:

Sahiplerinin onları satmayacağını ve kendilerinden daha iyi koruyacağını bilmeme rağmen size bu soruyu soruyorum HANGİ MK1  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
Ynt: Hangi Mk1 Sizin Olsun İstersiniz
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2009, 21:27:12 »
kendi fikrimi söyleyim: bence kıyaslama yanlış olmuş. öncelikle araçların artı yönleri farklı, birinin motor ve yürürü çok iyi, diğerinin dışı çok iyi vs. ayrıca bu tür site içi kıyaslamalar forumu gerer diye düşünüyorum. seviyeli yorumlar yapılacağını bilsem, güzel konu ancak bi yerden sonra cıvıyor ister istemez. araçlara harcanan para ve emek de çok farklı: Cenk 5 yılda motor yapmış, Cem 6.000 TL para harcamış, Selçuk uzun zamandır bir sürü parça yükledi-değiştirdi gibi... Kısacası herkesin aracı güzel kendine göre. Ama dediğim gibi bence yanlış olmuş bu anket ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2009, 21:46:52 »
Doğru söylüyosun abi ama bu anketi benim yapmama rağmen ben bile kararsız kaldım acaba hangisini seçsem diye birde diğer üyelerin seçimini görelim  ;)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2009, 21:49:33 »
can a katılıyorum, her aracın kendine has özellikleri ve güzellikleri var, mesela ben benim araç için görünüm olarak uğur abinin aracı örnek almıştım bi ara ... ama bana göre en güzel benimkisi :) kuzguna kendi yavrusu şahin gelirmiş misali ..

« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2009, 21:53:37 »
can a katılıyorum, her aracın kendine has özellikleri ve güzellikleri var, mesela ben benim araç için görünüm olarak uğur abinin aracı örnek almıştım bi ara ... ama bana göre en güzel benimkisi :) kuzguna kendi yavrusu şahin gelirmiş misali ..

aralarında illker abinin araba yokya tirip yaptı kerata  :D ;) şaka biyana nerde ilker abimin mk1 i :bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2009, 22:17:07 »
yoo tripten değil, hepsi birbirinden güzel. cem ve cenk ustanın araç hariç diğerlerini gördüm ve inceledim, erşan abinin araba da her zaman altımda sayılır... erşan abi benim arabanın orjinalliğine ve topluluğuna hasta, ben de onun gti olmasına, süratine, çevikliğine. ama gene de o da ben de arabalarımızı değişmeyiz..

dediğim gibi herkese kendi "mk1" i en güzel gelir, hurda olsa da, binilmicek gibi olsa da..

« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2009, 23:13:19 »
hemşerisi olduğu içinmi bilmiyom ama babam illlede erşan abinin mk1 dio başka bişey demio :D bence hiç biri kıyaslanamaz çünkü hepsi ayrı dalda uzman bu arada gökhan ilker abinin arabayıda koy oraya gelmiyim yanına  :bekleriz:onunkide oraya koyulmayı hak ediyor ...
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2009, 19:14:54 »
hemşerisi olduğu içinmi bilmiyom ama babam illlede erşan abinin mk1 dio başka bişey demio :D bence hiç biri kıyaslanamaz çünkü hepsi ayrı dalda uzman bu arada gökhan ilker abinin arabayıda koy oraya gelmiyim yanına  :bekleriz:onunkide oraya koyulmayı hak ediyor ...
Olm çaktırma ben bile bile koymuyorum oraya ki İlker abi görsün ulan niye benimki yok desin başalsın restorasyonada bizimde gözümüz açılsın çaktırma anladın sen onu  ;)

« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2009, 22:41:22 »
Olm çaktırma ben bile bile koymuyorum oraya ki İlker abi görsün ulan niye benimki yok desin başalsın restorasyonada bizimde gözümüz açılsın çaktırma anladın sen onu  ;)
:bekleriz:
Kılıçoğlu Garage.