Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

mk2 mi skoda mı?

golf mk2
6 (85.7%)
skoda felicia
1 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: golf mk2 mi?-skoda felicia mı(glx-glxi)?  (Okunma sayısı 9493 defa)

golf mk2 mi?-skoda felicia mı(glx-glxi)?
« : 17 Aralık 2012, 02:35:26 »
Arkadaşlar araba alacağım bu ikisi arasında kararsız kaldım.
Golf'ün komforu duruşu çok hoşuma gidiyor fakat eski model olması biraz korkutuyor beni.
Aynı fiyat aralığında skoda felicia 1.3 glx ve glxi ler var parça ucuzluğu ve model bakımından da bir tarafım skoda diyor.Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Ynt: golf mk2 mi?-skoda felicia mı(glx-glxi)?
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2012, 10:28:46 »
Hocam aldığın arabaya golf için 1000-2000 skoda için 500-1000 ortalama bi para harcayacağını düşünerek hareket etmeni tavsiye ederim. ben favorit kullandım şimdi ise 85 golf mk2 TD im var, ikiside tüplü olacaksa golf kurcalamak, hobi amaçlı uğraşmak için daha uygun ama skodanın parçaları daha ucuz. golfün dizelini heleki turbo dizelini almaya niyetiniz varsa feliciayı düşünmeyin diyebilirim. yaşına aldanmayın bikaç işlemle aracına göre halledilip biniliyor. Benide HasanAli bulaştırdı mk2 ye aynı tedirginliklere sahiptim ama şimdi hakkaten içime sinerek biniyorum. Hasancım teşekkürler tekrar  :tamamdir :sevgi:
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb