Anket

Sizce Piyasadaki En İyi Ticari Araç Hangisi?

T5 Transporter
39 (56.5%)
Ford Connect
9 (13%)
Caddy
18 (26.1%)
Partner&Berlingo
0 (0%)
Vito&Viano
2 (2.9%)
Fiat Doblo
1 (1.4%)

Toplam Oy Verenler: 69

Gönderen Konu: En İyi Ticari Araç  (Okunma sayısı 40722 defa)

Çevrimdışı emirhan vr6

• Profili Görüntüle
Ynt: En İyi Ticari Araç
« Yanıtla #14 : 20 Nisan 2008, 12:24:19 »
Ford Connect  peek tavsiye etmem eniştemlerin dükkanda vardı 3-4 tane hepsi 150 binde motor dagıttı  :'(

« Yanıtla #15 : 23 Nisan 2008, 15:01:01 »
Şimdi yük taşımak ve yolcu taşımak ayrı şeyler. Bir de verdiğiniz seçenekler ayrı sınıflarda.

Aynı sınıftan T5 ile Vito'yu karşılaştırırsak: T5'in Vito'yu geçen konforu ve fiyatlara bakarsak T5,

Partner/Berlingo, Doblo, Caddy ve Connect'e bakarsak: Caddy :)

katılıyorum  :tamamdir

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Nisan 2008, 19:16:11 »
abi vito&viano yu ticari saymasakta olur ;D ikisine yük yüklenecek hali yok ki farda araba 2 günde yıpranır
t5 transporter ise her yüke yeri var.ve de dayanıklı..  düşünün t5 e 1500 kg yük yüklüyolar ve 180 le gidiyor. ::) :D :D vito&viano kaldırmaz onları bea ;D

Çevrimdışı JusTLoVe

• PuFF...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Kasım 2008, 18:26:28 »
Şimdi yük taşımak ve yolcu taşımak ayrı şeyler. Bir de verdiğiniz seçenekler ayrı sınıflarda.

Aynı sınıftan T5 ile Vito'yu karşılaştırırsak: T5'in Vito'yu geçen konforu ve fiyatlara bakarsak T5,

Partner/Berlingo, Doblo, Caddy ve Connect'e bakarsak: Caddy :)

Tamamen katılıyorum
PuFF...Nasıl Anlasınlar (Seni,Beni) Acıkmadan Yiyenler, Uyumadan Önce Ayaküstü Terlemeden Sevişenler..

Çevrimdışı sarilarinsulo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Kasım 2008, 23:01:22 »
ford ticari eksik olsun

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 27 Kasım 2008, 00:04:46 »
Ford transit Türkiye için biçilmiş kaftan bence..Orjinal Parça fiyatları inanılmaz ucuz(davlumbaz 1,5 ytl, tmpon 50 çamurluk 50, kap camı 25 far 70 ytl civarı) yakıtı çok iyi, servisi ucuz, tek problemi arkadan itiş sisteminde olmasıydı bu son kasa sanırım öncen çekişe geçiş yapmış..T5 bence esnafvari ticari kullanım için fazla lüks
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 27 Kasım 2008, 03:34:33 »
Oğuz Ford transitin eski kasada kullandığı T125 modeli önden çekişli...Zaten diğer transitlerden farklı olarak 16 yerine 15" jant lastiğe sahipler...Fakat mekanik aksam yedek parça fiyatları diğer transitlere göre biraz daha tuzlu...Birde 125  liklerin performansı beklenenin çok çok üzerinde...130luk transporterlerı çok rahat üzebiliyor :) sanırım yeni kasadada vardır önden çekişli modeli...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 04 Aralık 2008, 00:31:50 »
Ford transit Türkiye için biçilmiş kaftan bence..Orjinal Parça fiyatları inanılmaz ucuz(davlumbaz 1,5 ytl, tmpon 50 çamurluk 50, kap camı 25 far 70 ytl civarı) yakıtı çok iyi, servisi ucuz, tek problemi arkadan itiş sisteminde olmasıydı bu son kasa sanırım öncen çekişe geçiş yapmış..T5 bence esnafvari ticari kullanım için fazla lüks

Gercekten ucuzmus parca fiyatlari.
Fakat yakit konusunda hemfikir degiliz :)

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #22 : 03 Mart 2009, 23:19:25 »
arkadaşlar yeni kengoo 1.5 dci hem ekonomik, hemde komfor yönünden vw ile yarışamasa da fena değil. ben bu tip bir araç alacak olsam düşünürdüm. birde skoda roomster var. biraz ufak ama aile kullanımı için en ideal ve ekonomik olanı o galiba ama daha hiç kullanma fırsatım olmadı. golften hevesimi alıp, ilerde çoluk çocuk sahibi olmak nasip olursa bu 2 araçtan birini tercih ederim gibi geliyor ama o zamana kimbilir neler çıkar. ::)

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 12 Haziran 2009, 11:04:29 »
DOBLO DERİM BİŞE DEMEM.TAŞ GİBİ ARABA KAPILARI VUR TEKME AT BOZULMA YOK :d MOTOR 1.3 ZATEN YAKMIYO GİBİ BİŞE.COMBOLARI İYİ FAZLA YÜKE GELMİYO AMA ZATEN COMBO NE KADAR YÜK ALIR.AMA BU ARABA İLE KAZA YAPMICAN :d MOTORU HOŞUMA GİDİYO 1.3 DİZEL 75 HP 1.310 KG ARABA 14 SN CİVARI 100 ULAŞIYO.MOTOR ŞU AN 2 SENEDE 100 BİNDE TIK YOK :d

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 13 Haziran 2009, 11:53:57 »
174 lük caravelle alacaksın mümkünse 4 motion evladiyelik araba üstüne tanımıyorum. :)

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Mart 2010, 13:07:41 »
bence listede starex de olması lazım. Tamam araba beşik gibi sallıyor fakat it gibi gidiyor. Abim aldı crdi 140 bg 2006 model arac yukluyken cok kısa surede 190 vurdu ibre. ama ucacaz diye cok tırstım acıkcası. Her egimde araba 5 kere zıplıyordu. Dahada gidecekti ama korktugundan o da gazı kestı artık. Abim çok iyi şofördür arabada full yüklü ama yinede zor zaptediyordu. Ama dediğim gibi kacısı süper parcası bakımı ucuz yakıt olarak cok kötü değil t5 den biraz fazla eski tciler kadar kötü değil. Yük taşımak için fena arac değil listeye girebilirdi bence. Yeni h1 leride cok merak ediom onlar 170 bg acaba yol tutusuna bi cozum bulmuslarmıdır?