Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Chevrolet Cruze nasıl bilirsiniz?  (Okunma sayısı 33042 defa)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Chevrolet Cruze nasıl bilirsiniz?
« : 03 Temmuz 2011, 14:02:49 »
Arkadaşlar bu arbaayı nasıl bilirsiniz etrafınızda kullanan bilen sıkıntısı olan memnun olan varmı?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Ynt: Chevrolet Cruze nasıl bilirsiniz?
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2011, 14:16:26 »
Arkadaşım aldı benzinde süreceksen km de 500 krş yakıyor
LgG uyumlu dediler

« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2011, 16:30:42 »
aynen benim çok yakın bi dostumda var. araba gitmiyor ve 1.6 ya göre çok ama çok yakıyor. ama iç aksamı çok güzel :tamamdir. LPG takılmayacaksa daha az yakan araç düşünün derim

« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2011, 17:05:18 »
Arabanın yakıtı ve gidişi dışında olumsuz birşey duymadım ben. Özellikle kötü şeyler aradım ve her seferinde kötü yönlerini beklerken iyileri çıktı karşıma. Israrla hala kötü yanlarını arıyorum, bu fiyatta birşey çıkması gerek gibi geliyor :) Bir arkadaşımda var, diğeri de sıfır alacak. Kaza testlerine vs de baktım gayet başarılı. İçi çok güzel, dışı da fena değil.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2011, 23:44:39 »
araç her yönden iyi. ben çok araştırdım. tek dez avantajı astrada kullanılan 1.6 motor, astradan 200 kg ağır olan aracı taşımıyor ve fazla yaktırıyor. bu yüzden motoru yenileyip 124 bg e çıkarmışlar ama lpg ye uyumlumu bilmiyorum

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2011, 00:16:38 »
Benzinde biraz fazla yaktıgını bende duydum ama Tasarım olarak Göze hitap eden bir araç Heleki kırmızısı ;)

« Yanıtla #6 : 04 Temmuz 2011, 00:46:07 »
iç tasarımı insignıa  esinlenerek yapılmış oturdugunda anlarsın dıreksıyonları falan aynı tabı plastık kalıtesı var koltuk dosemelerı daha laylonumsu duruyor ınsıgnıya gore yakıtını bılmıyorum ama iyi bir araç kullanısı zevklı kasası kaslı duran bır araba

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
« Yanıtla #7 : 04 Temmuz 2011, 00:55:09 »
Çok güzel,göze hitap eden ve kullanışlı bir iç tasarım. Kaslı dış görünüm ama hantal,yüksek yakıt...

« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2011, 01:46:13 »
+1 hantal

« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2011, 09:45:04 »
Hantal ama arabanın kemikli bir duruşu var

« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2011, 11:14:17 »
ilk çıktığında test sürüşü yaptık araba yürümüyor dışardan albenisi var çok km yapanın arabası değil
4 kişi klima açık düz yolda 90 -100 km ile giderken araba bayılıyordu siz beygire bakmayın araçtaki
tork değerlerine bakın :)
golf 4 1,8 Highline

« Yanıtla #11 : 04 Temmuz 2011, 12:39:55 »
Onu bilmiyorum ama babam aveo aldı 2010 1.2
1 hafta bende kaldı araç değişmiştik arabaları :D
1.2 araçtan beklenmiyen bir agresiflik ve serilik var yine 1.2 araçtan beklenmiycek kadar fazla yakıt tüketimi var:D
araç fiyat performans konfor olarak değerlendirildiğinde çok uygun. Yani o fiyata o konforda o performansda araç zor.
Ayrıca 40 bin km oldu araçta hiçbir sorun çıkmadı henüz :D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

« Yanıtla #12 : 18 Temmuz 2011, 13:02:08 »

1.2 araçtan beklenmiyen bir agresiflik ve serilik var yine 1.2 araçtan beklenmiycek kadar fazla yakıt tüketimi var:D

çok yakmasının sebebi mesajında gizli zaten. 1.2 motor. agresif ve devirli kullanırsan çok yakar. o motoru nazik nazik okşaya okşaya kullanman lazım  ;D
Araba binmek içindir..

« Yanıtla #13 : 18 Temmuz 2011, 19:31:45 »
çok yakmasının sebebi mesajında gizli zaten. 1.2 motor. agresif ve devirli kullanırsan çok yakar. o motoru nazik nazik okşaya okşaya kullanman lazım  ;D
Araba 0 dı babam motoru açıyım diye verdi bana :D

Anahtarı verirken hakkını ver arabanın dedi bende şüphen olmasın dedim  >:D
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması