Gönderen Konu: Bora ve Vectra  (Okunma sayısı 20747 defa)

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Ynt: Bora ve Vectra
« Yanıtla #14 : 26 Nisan 2010, 15:05:26 »
opel de vectra b dedinmi akan sular duruyor çopğu kişi özellikle opelciler hasta ikiside güzel araç marka model fark etmez bu dediklerinin  temiz ve ucuzunu bulursan al
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı EMRE_61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 29 Nisan 2010, 11:24:20 »
ben opeli alman olarak görmüyorum....2004 model boram var.2008 model astraya 10 basar...kapısı malzemesi felan.opel düşünürdüm.şimdi mi asla.gerçi yeni vw modelleride kaliteyi düşürdü.2010 model arabaların çoğundan kaliteli halen.

Çevrimdışı piyon

• Fenerbahçe ve [i]Volkswagen[/i]
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 29 Nisan 2010, 15:32:44 »
Bora...

Hangisi olursa olsun. Vectra ile başedemezsin bence. Çok hassas bir araç.
Araba olsunda tenekeden olsun :)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 29 Nisan 2010, 15:43:02 »

Garip yol tutuşuyla dijital klima ve airbagin bir alakası var mı :D

Dostum Vectranın alacaksan dizelinin piyasası varmı parçası bulunuyormu bunları araştır ilkönce dizelini düşünürsen. Vw herzaman vw dir ama. Dizel de olsa benzinlide olsa vw her modelde tutulur.

önce biraz zeki olup daha dikkatli okumasını deneyin ben dijital klima ve airbagle mi yol tutuş tan bahsetmişim????
VW grubunun hepsini kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ama Bora nın yol tutuşu dedin mi vectra yanına gelemez...isteyen var sa da getirsin 2 mayıs ta buluşmaya vectra ben bora ile gircem benim girdiğim süratte viraja girsin çiksin denemeye varım ben ....

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 29 Nisan 2010, 16:02:53 »
isteyen var sa da getirsin 2 mayıs ta buluşmaya vectra ben bora ile gircem benim girdiğim süratte viraja girsin çiksin denemeye varım ben ....
yanılıyorsun..
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Nisan 2010, 16:09:15 »
kimin yanıldığını göstermek isterim bende ;)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 29 Nisan 2010, 16:15:31 »
suan bende vectra var ve fazla güvenemiyorum araca belki alısma evresidir bilemiyorum
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Nisan 2010, 16:15:56 »
kimin yanıldığını göstermek isterim bende ;)
ah iş güç olmasa.. istanbulda olsam.. En azından şöyle diyim senn için: ben ikisini de kullanıyorum, ona dayanarak söylüyorum.
opel masraflı olabilir parçası pahalı olabilir ama yol tutuşu güvenlik vs diyosan orda bir duracaksın iki düşüneceksin
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 29 Nisan 2010, 16:17:53 »
ben opel de parçaladım Vw de emin ol ben de biliyorum ;) sana göre vectra güvenli olsun bana göre Bora ok... önce vectra 2002 model araçlarının donanımını düzenlesin sonra karşilaştiralim güvenlik konusunda...

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Nisan 2010, 08:37:48 »
Ben okumasını biliyorum dostum sen yazına bir gözat tekrar bence. Arada bir bağlantısızlık yokmu. Yol tutuşıunu iddaa ederken dijital klima ve 8 airbag den söz açıyorsun.

vectra nın yol tutuşu boraya göre daha mı iyi diyosun? hangi vectrada dijital klima 8 airbag var?

ben 9 sene VW kullandım yol tutuş dedin mi orda bi dur...

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 30 Nisan 2010, 09:35:35 »
Ben okumasını biliyorum dostum sen yazına bir gözat tekrar bence. Arada bir bağlantısızlık yokmu. Yol tutuşıunu iddaa ederken dijital klima ve 8 airbag den söz açıyorsun.

hala anlamamakta ısrar ediyosun donanım özelliğine girer bu yazdığım cümle...

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 30 Nisan 2010, 16:02:00 »
Bende onu diyorum yol tutuşunun peşine donanımdan bahsetmişsin. Ben yol tutusuyla alakalı bir kıyaslama yapacagını beklerken klima ve abs den bahsetmişsin ben onun bağlantısız oldugunu söyledim. Sonuç olarak bende her türlü Bora derim herşeyden önce vw, bir piyasası var 77 model golfleri bile hala gözde olan bir marka. Vectra bence sadece ucuz olursa alınacak bir araç. Satarken Bora gibi satamazsın çünkü

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #26 : 05 Mayıs 2010, 23:10:37 »
Vectra ile bora aynı segment değil, Bora alt segment ama yinede çok yakınlar. Vectra süspansiyonu sert araçtır dolyısıyla daha iyi viraj döner. Bora ise daha yol konforu yüksek. 2000 vectralar geniş değil borayla kalıp farkı yok.

1.6 da ikiside seri değil. Arkadaşımın 1.6 Vectrasını sattık neye binse şimdi uçak gibi geliyor. Borada pek aman aman performanslı değil ama 105Hpleri fena değil.

2.0 136Hp vectra çok kasa ile uyumlu. Düşük viteste yüksek süratlere çıkıyor ve benzinde yokuşlara banamısın demiyor. Lpgde kötü sistem varsa hepsinede öyle Vectra daha bi sürünüyor. Arıza konusunda temizi az arızalısı zor ama arkadaşımaki 1.6 180.000de idi ve tık demyordu ufak tefek çok önemsiz sıkıntıları oluyordu sadece.

1.8T passat "asfalt" kullanımında tek geçerim. 150Hp canavar. Vectra segmentidir 2.0 vectrayı yanına yaklaştırmaz

1.6 alınacaksa bora derim
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2010, 23:12:18 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı piyon

• Fenerbahçe ve [i]Volkswagen[/i]
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 06 Mayıs 2010, 08:59:08 »
süper yorum 06onur. aynen imzalıyorum :)
Araba olsunda tenekeden olsun :)