Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Arakdaşlar Polo Highline mi Peugeot 206 HDI mı?  (Okunma sayısı 14496 defa)

Arakdaşlar Polo Highline mi Peugeot 206 HDI mı?
« : 06 Ağustos 2007, 17:58:37 »
Hangisini önerirsiniz arkadaşlar. İkisinin arasında kaldım . Kalbim Polodan yana ve 206 ların sık sık şanzıman problemi çıkardığını duydum. Bide sizlere sormak istedim. Sizde ikisinin de iyi ve kötü yönleri nelerdir?

Ynt: Arakdaşlar Polo Highline mi Peugeot 206 HDI mı?
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2007, 18:04:30 »
ılk once bı poloya bın polodan ın pug a bın farkı annıcaksın..
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2007, 19:39:31 »
206=Şahin&doğan

Polo highline ın yanından geçemez birader.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2007, 20:53:04 »
206 ya çok bindim de abi highline a bninmek daha nasip olmadı

206=Şahin&doğan   bi de abi bu kadar acımasız olmayalım   ???  :)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2007, 20:56:14 »
O kadar acımasız olabilirsin. 2 tane 206 pert ettik.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2007, 20:58:20 »
206 çok bela bi araba kesinlikle alma şanzıman sorunu eniştemin 206 dada yaptı çok masraf etti çok çabuk dağılıyo araba..ön tablon arızalandı 700 lira istediler bende uzak dur derim..polo her yönden 206 ya 1000basar....Alacağın araçta hayırlı olsun Allah kaza bela wermesin..
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2007, 22:33:32 »
acımasız die bişi yok hocam gayet acık.peugeot kağıt gibin araba.206 serisi özellikle bende 206 gti kullandım dehşet bir makina gerçekten fena kaçıyor ama tabiri caiz durmuyor abi ve oturdummu koltuğuna gazı verince gücün yanında güven hissedemiyorsun.Allah korusun çok dandik şasesi ve kaportası var, mekaniğini bilmem.Eğer öyle bir imkanın varsa polo ile 206 arasında hiç düşünme hocam.hatta sil bu başlığı kapat git al canavarı onun hayranlıklarını anlat bize yahu :D :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2007, 10:45:49 »
Hocam 9000 km flm km oynanmış o doğruda acaba araç nasıl kullanılmış.Hor kullanılmış olmasın.kaporta şase aksamına ek olarak yürürüne ve motor sağlığınada ayrıntılı bi baktırmanı şiddetle öneririm

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2007, 10:48:26 »
hocam eğer düşünürsen süper bi araba biliyorum.fiyatıda bence çok çok uygun böyle bi araca göre.full orjinal temizlikte hor kullanılmamış 10 numara yani.

2002 polo 9n 1.4 16v 100 hp tek kapı kırmızı , boyasız , kazasız , 50.000km de hatasız ve full+full 18500 ytl ki pazarlığıda bereketi kalır yanına

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2007, 10:53:30 »
hocam eğer düşünürsen süper bi araba biliyorum.fiyatıda bence çok çok uygun böyle bi araca göre.full orjinal temizlikte hor kullanılmamış 10 numara yani.

2002 polo 9n 1.4 16v 100 hp tek kapı kırmızı , boyasız , kazasız , 50.000km de hatasız ve full+full 18500 ytl ki pazarlığıda bereketi kalır yanına
kardes o arabay arkadaım aldı ;) baska sıtede vardı lınkı sılmemıs hala ;)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #11 : 07 Ağustos 2007, 10:55:20 »
hadii canım :)

gerçekten hayırlı olsun kupon bi arabaydı cidden.imkanım olsa 1 sn bile düşünmezdim çok hayırlı olmuş:) kazasız belasız kullansın..
yahu araba bnmmiş gibi herkese eşe dosta pazarlamaya çalışıodum bende :D :D

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
« Yanıtla #12 : 07 Ağustos 2007, 10:57:22 »
hadii canım :)

gerçekten hayırlı olsun kupon bi arabaydı cidden.imkanım olsa 1 sn bile düşünmezdim çok hayırlı olmuş:) kazasız belasız kullansın..
yahu araba bnmmiş gibi herkese eşe dosta pazarlamaya çalışıodum bende :D :D
Aynısından 58 bınde ben alıyorum sımdı benım makınayı sattım gıbı bakalım satarsan aksesuarları fılan verıcem ılana ;)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #13 : 07 Ağustos 2007, 11:06:13 »
kardeş süper olur vallahi :)
9n highline çok sevdiğim bi model.
inşallah olur.kaça verdin senin makinayı.
birde daha öncede sormuştumda bi konuda soru kaynamıştı
senin aracını aileden baba veyahutta anne kullanıyormu.
1 kere mimarobada 1 kerede ataköy marinada görmüştüm zannedersem ikisindede aynı insanlar vardı