Gönderen Konu: 97 Mk 3 GTI vs 94 Cıvıc Sİ ne olur ?  (Okunma sayısı 9355 defa)

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
Ynt: 97 Mk 3 GTI vs 94 Cıvıc Sİ ne olur ?
« Yanıtla #14 : 11 Nisan 2011, 22:32:41 »
vtı  :D
vtı seni geçemedi :p
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 12 Nisan 2011, 00:41:01 »
Hondacılar SI'ları çok övüyorlar ama ben SI'yı rollda aldım ama benim MK1 SI'dan daha hafifti ve ara hızlanması SI'ya göre daha kuvvetli MK3 GTI uzun mesafede her türlü alır ama kalkışta SI ayarı verir rollda bilinmez sonuçta arada 100-150 kg oynuyor iki aracında tork derecelerine bakmak lazım tabi ki sürücüye göre iş değişir  :tavkiss:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Nisan 2011, 01:01:58 »
vtı  :D
vtı seni geçemedi :p
İnandırıcı gelmediyse youtube'a braveheartscorpion profiline gir videoları izle kardeşim.  ;) Kayserinin dc 4-1 headers komple düz boru egzos sonda borla susturucu ve aem v2 filtre ile yürüyen iddialı vti'la deneme videom var bakabilirsin. 0 dan veya roll farketmez diri mk3 gtı hertürlü alır gider....

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 12 Nisan 2011, 01:17:11 »
İnandırıcı gelmediyse youtube'a braveheartscorpion profiline gir videoları izle kardeşim.  ;) Kayserinin dc 4-1 headers komple düz boru egzos sonda borla susturucu ve aem v2 filtre ile yürüyen iddialı vti'la deneme videom var bakabilirsin. 0 dan veya roll farketmez diri mk3 gtı hertürlü alır gider....
:tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı makusla06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 12 Nisan 2011, 09:41:54 »
arada 200kg fark var...Kilo candır kandır herşeydir..

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Nisan 2011, 13:49:14 »
biliyorsunuz uzun zamandır foruma yazmıyordum ara ara girip konulara falan bakıyordum değişen birşey varmı diye maalesef değişen bişey yok! ama özellikle şu konuya baktıkça canım sıkılıyor cevap yazmayım dedim kaç gündür fark ettiğiniz gibi dayanamadım sonunda yorum yapayım dedim. yahu arkadaşım Türkiye'de bakımlı kaç tane Golf Mk3 GTI var? sahibindende bile baktığım zaman tek alınabilecek GTI doğancan nickli arkadaşımızın beyaz GTI'ı. adam Honda'cı arabasında filtrede vardır,egsozda vardır,headersta vardır buji de vardır vs vs... deneyen arabada ne var? lpg+simota filtre... kimse arabasına bakmıyor masraf açmasın para harcamıyım diye uğraşıyor sonra mk3 gti'a yavaş diyor... kusura bakmayın ama ben yıkık GTI'ları gördükçe arabalara üzülüyorum sahiplerine kızıyorum. 2000cc 150 hp 185nm torklu 15 yaşında bir arabanın 1600cc 130hp torktan aciz 18-19 yaşında 200bini çoktan devirmiş bir arabaya karşı rakip gösterilmesi bile o arabaya hakarettir! bakımsız GTI bakımlı SI'a da geçilir,bakımlı 1.6 ies'e de geçilir... G60 Osman'ın arabası vardı VMN 46 tüple VTI'ları geçiyordu kimin haberi var? Cem atmosferik olarak bir iki uygulama yaptı arabasına VTI'lara 3.25'lere Saxo'lara 106'lara meydan okudu kim yapabildi bunu?  kim Osman'ın yaptıklarını yaptı arabasına?kim Cem kadar baktı arabasın? bakamayacaksanız binmeyin,bakmıyorsanız b.k atmayın mk3'lere... Civic SI Mk3 GTI'a rakip bile olamaz