Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW ailesine katılmaya adayım.Ancak deneyimlerinize cok ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 7632 defa)

Jetta 1.6 comfortline 102ps almayı dusunuyorum.
2006 modelı ıle 2007 modeli arasında donanımsal ne gıbı farklar var.kac modelden sonrasında ESP comfortlineda yer alıyor.
Bilgisi olan yada bilgi alabileceğim kaynak tavsiye edebilen olursa cok sevınırım.

Bildiğim bir fark sizin için önemlimi bilmem ama 2006da yol bilgisayarı yarım sanırım fakat 2007de tam ekran.
ESP bildiğim kadarıyla ikisininde comfortline'ında mevcut

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Diğer forumda sormuştun galiba cevapladım. 2006larda tam yol bilgisayarıda var yarımda
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2010, 23:14:49 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Diğer forumda sormuştun galiba cevapladım. 2006larda tam yol bilgisayarıda var yarımda

onur bey yardımlarınız ıcın tekrar tesekkur edıorum.bı an once ogrenmem gerektıgınden bı kac foruma yazdım.

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Hayırlı olsun şimdiden...

daha önce toyota kullandım,şuanda otomatik honda cıvıc kullanıyorum.yeni kasa dizel jetta almak istiyorum.görüş ve önerilerinizi iletirseniz sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Adamlar yeni kasa dizellerde yakıt olayını aşmışlar!

şehir içi: 5,7 lt/100 km
şehir dışı:3,9  lt/100 km

ŞAKA GİBİ!!!

tabii yeni kasa dizel lerin en boşu metalik boya farkıyla 50 bin liradan başlıyor ayrı..

Saygılarımla..
İranlı bir şair der ki;  aşka uçma kanatların yanar;

Mevlana der ki; aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar!..

yeni kasa audi gibi olmuş ya.ilk yeni pasat zannettim.acayip kalite duruyor.aracın içi için aynı şeyi söyleyemeceğim.ama siyah krom suz hali fena duruyordu.passattan daha güzel olmuş.

Katılıyorum ama fiyatları şaşırmışlar, araba çok güzel olmuş ama bu arabalar prta ya da orta üst sınız segmen prfil için üretilen arabalar,

Satıyor diye fahiş fiatlar istemeye gerek yok..

Biz mecnun olmuşsak vw yöneticileri de Leyla olup ille de ulaşılmaz davranmasın..

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
Jetta fiyat olarak gerçekten uçtu. Ama 1.6Tdi mükemmel oldu. Sadece kalkarken biraz hantal 2000-3500devir kullanılınca hem sessiz hem mükemmel gidiyor. yakıt "mmcakmak" ın dediği gibi sınıfın en iyisi.performans olarakta 105Hpye göre 112hp başka marka araçlar kadar başarılı.

aslında 1.6 tdi 105 hp o kasaya yine ağır...sanırsam bmw 3.16d 140hp mercedeste 1.6 dizel yine yüksek beygirli motor getirecek...vw de 1.6 130 hp tdi yapsa hiç fena olmaz.

O zaman da kesin 25 bg için en az 10 bin lira daha koyarlar arabanın fiyatının üzerine..  ;D

bence fiyatı normal bugün bir hoda 45.000 iken jetta gibi bir aracın dizeli 50000 eder bence. Volkswagen in dizelleri kolay kolay sorun çıkarmaz. zaten jetta nın en boşu birçok markanın fulünden daha donanımlıdır.