Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Lastik hava basıncı uyarı işareti  (Okunma sayısı 8407 defa)

Lastik hava basıncı uyarı işareti
« : 16 Nisan 2012, 10:17:36 »
Kış lastiklerini geçen hafta yazlıklarla değiştirdim. Dün itibariyle lastik hava basıncı işareti kadranda gözükmeye başladı. Hemen lastiklerin havasına baktım. Evet biraz havaları inmişti, bu sebeple 32 ps ye getirdim dört lastiği de. Ancak kadrandaki işaret sönmedi. Set tuşuna basıyorum bir saniyeliğine sönüyor tekrar yanıyor. Problem ne olabilir acaba? Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
Ynt: Lastik hava basıncı uyarı işareti
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2012, 10:19:41 »
Bende 1.6 fsi comfortline jettamda aynısı olmuştu,1 saniye değil tuşa 1 dakikaya yakın basılı tutmuştum düzelmişti birde bunu deneyin umarım çözülür,çözülmeyedebilir o zaman farklı öneriler gelecektir.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2012, 10:39:08 »
Teşekkür ederim, önerinizi uygulayacağım.

« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2012, 17:59:38 »
Bende 1.6 fsi comfortline jettamda aynısı olmuştu,1 saniye değil tuşa 1 dakikaya yakın basılı tutmuştum düzelmişti birde bunu deneyin umarım çözülür,çözülmeyedebilir o zaman farklı öneriler gelecektir.
Evet dediğiniz gibi yaptım problem çözüldü.Teşekkür ederim.

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2012, 20:48:20 »

Bir şey değil nedemek forumda bu konuları birbirimize aktarmasak bir çok problemi çözemeyeceğiz,herkeste bir bilgi vardır,sizde bir çok kişiye mutlaka faydalı bilgi sağlamışsınızdır,görevimiz ne demek.Sorunun çözülmesi sevindirici.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2012, 20:58:03 Gönderen: battal gazi »
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen