Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kaportadaki Harç Çizikleri Nasıl Çıkar?  (Okunma sayısı 5738 defa)

Kaportadaki Harç Çizikleri Nasıl Çıkar?
« : 30 Kasım 2010, 17:58:46 »
Arkadaşlar selam,

Geçenlerde park ettiğim yerin yanında harç yapmışlar kaportanın birkaç yerinde harç sıçramış. Ben başta hava da yağışlı olduğu için çamur zannedip farkına varmadım. Sonra arabayı yıkatırken farkettim ki harç ve uruduğu için çıkmıyor. Bir yıkamavı ben çıkarırım deyip fıskiyeyle yıkarken tırnağıyla çıkarmaya çalışıp olduğu gibi çizik içinde bırakmış arabayı. Şimdi arabanın yaklaşık 8-10 yerinde 2-3 cm çapında tırnakla yapılmış çizikler var.

1. Birkaç arkadaş ve yıkamacı pasta cila bunu tamamen kapatır dediler. Ne dersiniz?

2. Bir de Anadolu Sigorta'nın OutoKing'le bi anlaşması var ve yılda 3 defa küçük çizikleri ücretsiz ve kaskoya dokunmadan hallediyolarmış. Bunu orada halledebilir miyim? Outo King'in uygulama kapsamı konusunda bilgisi olan var mı?

Saygılarımla..
İranlı bir şair der ki;  aşka uçma kanatların yanar;

Mevlana der ki; aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar!..

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: Kaportadaki Harç Çizikleri Nasıl Çıkar?
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2010, 23:31:27 »
Pasta cila işini görecektir.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Ynt: Kaportadaki Harç Çizikleri Nasıl Çıkar?
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2011, 09:18:18 »
bu hafta sonu sonax ın kampanyasından pasta cila yaptıacağım,

boya koruma artı cila vs kdv dahil 125 TL sonuçlarını yazarım. 
İranlı bir şair der ki;  aşka uçma kanatların yanar;

Mevlana der ki; aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar!..