Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golfümü sattım jetta düşünüyorum yardım lütfen...  (Okunma sayısı 3820 defa)

2001 golf comfortum vardı ve 21000 tlye sattım 185000 kmye kadar sıkıntısız bindim şimdi sedan bir kasa vw düşünüyorum bütçeme en uygun olucak olan jetta ama bu jettaya tüp takılma olayları biraz karışık sanırım düz motorlar ve tsi olanlara takılıyor dediler öncelikle sorum jetta mantıklı bir seçim olur mu golften sonra yoksa eski kasa passat mı bakayım çünkü elimde 21000lira var en fazla limitim 30000tl daha yukarıya çıkamam araç almak için lütfen yardımınızı bekliyorum...

Ynt: golfümü sattım jetta düşünüyorum yardım lütfen...
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2011, 14:24:25 »
arkadaşım jettanın düz modelleri zaten senin sattığın golf 4 le aynı motor ve mekanik olarak,madem sedan düşünüyosun düşük model passat alacağına yüksek model en azından FSI motor jatta alırım..KONU tüp olunca iş değişir..FSİ lere tüp olmuyor,jettanın dizeline bakarım ben olsam...

Ynt: golfümü sattım jetta düşünüyorum yardım lütfen...
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2011, 17:03:29 »
Kardeş selam, 30 bin TL bütçeyle çok güzel bir jetta alabilirsin. acele etme sadece dikkatli davran bu paraya çok rahat az yol yapmış 2009-2010 bir jetta alabilirsin. Bu model jettalarda iç donanımını da, güvenlik ve performans özelliklerini de bayağı geliştirdiler.

1.6 - 102 BG lere sıkıntısız lpg oluyor. tsi ve fsi lara da takmaya başladılar ama henüz seri üretime geçmedi. bence 1,6 2009-2010 lardan da çok zevk alırsın..

Şimdiden hayırlı olsun..
İranlı bir şair der ki;  aşka uçma kanatların yanar;

Mevlana der ki; aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar!..