Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Jetta Önkonsol Piano Black Kaplama.  (Okunma sayısı 13679 defa)

Jetta Önkonsol Piano Black Kaplama.
« : 24 Şubat 2012, 17:24:43 »
Arkadaşlar jetta ön konsol da ince bir çıta var klima düğmelerinin altından başlayıp neredeyse ön cama kadar çevreleyen,2 parça halinde,çerçeve şeklinde parmak kalınlığında bir çıta bunu piano black kaplattırmak yada iyi bir işçiliği olan bir yerde piano black boyattırmak istiyorum.Ankarada ki folyo tech e gittim kaplayacaklarını ancak rengi birebir tutmayacağını ve normal  parlak siyah folyoyla kaplayacağını söyledi.Benim istediğim ise sıradan  siyah bir renk değil, bildiğimiz parlak piano black uygulaması.Teybin kenarlarında ki kaplamanın aynısı.(RCD-310 teyp) Bazı yerlerin bu şekilde boyadığını duydum izmir veya istanbul illerinde.Ankarada bu işi titizlikle yapabilecek bildiğiniz yerler varsa yardımlarınızı rica ediyorum.Ayrıca folyo kaplama yaptıran arkadaşlar olmuş,dalgalanmalar,kabarmalar vs. olmuş.En iyisi boyatmak diye düşünüyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.Saygılarımla.

Uploaded with ImageShack.us

Ynt: Jetta Önkonsol Piano Black Kaplama.
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2012, 20:04:29 »
bence hiç boyayla badanayla ugrasma . siyah karbon kaplama ürünleri var aksesuarcılarda araştır el işçiliği sağlam olan birine karbon kaplat çok güzel durur.ayrıca canın sıkıldıgında söker atarsın. boyada geri dönüş olmaz veya plastik parça mutlaka boyayı atacaktır
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2012, 20:05:08 Gönderen: kemal_koker »

« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2012, 22:03:09 »
Karbon kaplama nasıl olur bilmiyorum.Biraz araştırayım yinede teşekkürler.

« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2017, 13:49:29 »
peki bu parçayı nasıl sökeceğimizi bilen var mı