Gönderen Konu: Auto King  (Okunma sayısı 3714 defa)

Çevrimdışı tiger

• Profili Görüntüle
Auto King
« : 27 Şubat 2012, 13:13:21 »
Arkadaşlar,

Aracımızda keyfe keder bir yamulma var. Bunu auto king'de yaptırmak mı iyi, yoksa iyi bir kaportacı da aynı işi görür mü?

Auto King tecrübesi olan var mı? Sadece bu tür yamulma için değil, başkaca arızalar için de soruyorum. Mesela çizikler, hafif çöküntüler vs.

Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
Ynt: Auto King
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2012, 13:19:23 »
kaskonuz varmı ?

Çevrimdışı gcilingir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2012, 15:21:19 »
kasko varsa beleş e autokıng te yaptırmanızı öneririm ben 3 kez parça düzeltme boyatma felan adamlar çok tecrübeli.ama kaskonuzun senesi bitimine yakın yaptırırsanız daha iyi olur bence ki yaptırırkende sorun koskoyu bozmayacaklarını adamın azından duyun derim

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2012, 19:33:10 »
Ankara şaşmazda bulunan auto kıng'de 2009 yılında 2001 model opel vectra aracımı arka plastik tamponundaki çiziklerden dolayı kasko hakkımdan tamponu söktürüp komple boyatmıştım 4-5 ay gibi kısa bir süre sonra tamponda boyalar çatlaklar oluşturmaya başladı,yani sökülüp dökülmedi fakat belirgin ayrışmalar olmuştu memnun kalmamıştım hizmetlerinden,reklamlarında özellikle sitelerinde çok profosyonel gözüküyorlar ama bence işe çok önem vermiyorlar.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen