Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bilgi  (Okunma sayısı 29285 defa)

kötü
« Yanıtla #14 : 26 Ağustos 2012, 21:17:50 »
arabamı kötülemeyin ilker ayıp valla

jetta mk2
« Yanıtla #15 : 26 Ağustos 2012, 21:20:20 »
araç sizn aracınızın aynısı otomatik vitesi sizin araba benzinde 30 kurus yakarken benim aracımdaki landrenzoya boşu boşuna 2000 tl para vermişmi oluyoruz cebinizi aradım fakat kapalı cebiniz

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
Ynt: bilgi
« Yanıtla #16 : 26 Ağustos 2012, 21:22:13 »
arabamı kötülemeyin ilker ayıp valla
niye kötüleyim canım, tahmin yürütüyoruz, kaç para yakabilir diye, kullanmadığımız için bilemiyoruz, benim aracım sorunlu olmasına rağmen benzinde 30 kuruş yakıyor diye söyledim, bilenler yakıt durumunu yazsın diye de ekledim, ne var bunda gocunacak ?

evet kardeşim arabam 123 binde taksi çıkması, inanmayan gelsin baksın incelesin, bundan da gocunmuyorum..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #17 : 26 Ağustos 2012, 21:24:01 »
araç sizn aracınızın aynısı otomatik vitesi sizin araba benzinde 30 kurus yakarken benim aracımdaki landrenzoya boşu boşuna 2000 tl para vermişmi oluyoruz cebinizi aradım fakat kapalı cebiniz
yahu ben boşuna para vermişsiniz diye bişi yazmış mıyım, ben de taktırcam lpg, ne var bunda ? lpg yi mi kötüledim, aracını mı kötüledim, başka bişi mi dedim ? bilmiyoruz bilenlere sorun dedim ?

yanlış anlama
« Yanıtla #18 : 26 Ağustos 2012, 21:46:52 »
sanırım ben yanlış anladım kusura bakmayın ilker bey

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #19 : 26 Ağustos 2012, 21:49:02 »
sanırım ben yanlış anladım kusura bakmayın ilker bey
önemli değil. okurken biraz daha özen gösterirseniz daha hoş olur kanımca ;)

e
« Yanıtla #20 : 26 Ağustos 2012, 21:50:19 »
özenle okudum fakat biraz benim arabayı kötüleme var yazdıklarınızı dikkatli okursanız sizde

mk
« Yanıtla #21 : 26 Ağustos 2012, 21:51:50 »
gazını bilmem, benim meret, şu anda randımanlı çalışmamasına rağmen, uzun yolda 30 kuruş yakıyor, otomatik olduğu için sanırım bi 30 kuruşu devirir o da gazda heralde?     bu cümleyi birisi sizin araç içinde yazsa sizde yanlış anlarsınız

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #22 : 26 Ağustos 2012, 21:57:04 »
gazını bilmem, benim meret, şu anda randımanlı çalışmamasına rağmen, uzun yolda 30 kuruş yakıyor, otomatik olduğu için sanırım bi 30 kuruşu devirir o da gazda heralde?     bu cümleyi birisi sizin araç içinde yazsa sizde yanlış anlarsınız
herhalde dedim ? denemedim çünkü, otomatik mk2 kullanmadım o manada kullandım. zira halk arasındaki genel kanı otomatik araçların normalden çok yaktığıdır, doğru muyum ? az yakar, çok yakar bilemem, bilenler yazsın dedim, tahmini olarak da 30 kuruşu devirebilir  dedim, kötülemek olmuyor sanırım bu da ?

desem ki kaporta şöyle kötü, motor şöyle kötü, yağ yakıyor bilmem ne, eyvallah, ama görmediğim bilmediğim tanımadığım aracı niye kötüleyim yahu ?

bu arada bence, kötülemeyi sen yapmışsın, taksi çıkması derken. nerden biliyorsun ki geçmişini vs, de hakkında konuşuyorsun?

benim yaptığım sadece tahmin, senin yaptığın ise kötüleme oluyor şu durumda...

« Yanıtla #23 : 26 Ağustos 2012, 22:00:03 »
aracı aldıgın emekli polis benim dayım arabayı takside kullandığı için konusuyorum

« Yanıtla #24 : 26 Ağustos 2012, 22:01:45 »
taksi çıkması değildir, önceki sahibi kendisi bu renge boyatmış. ilana böyle yazmışsında ilker bey

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #25 : 26 Ağustos 2012, 22:09:27 »
taksi çıkması değildir, önceki sahibi kendisi bu renge boyatmış. ilana böyle yazmışsında ilker bey
benim için değildir. "dayın" bana bu arabanın 2-3 ay takside kullanıldığını, daha fazla kullanmadığını söyledi. bu süre benim için sorun değil, 300 bin, 500 bin km takside kullanılmış arabaların yanında o devede kulak kalır. o yüzden o şekilde yazdım. ha, madem bilgin var, fazlası kullanıldıysa, o zaman dayında sorun vardır, yalan söylemiş olur, fakat bana hiç de öyle birisiymiş gibi gelmedi, ben de inandım. kaldı ki, ilanı arayanlara da aynı şekilde söylüyorum, alacak olan kişi gelir bakar, aracın "takside kullanılma" durumunu görür, ondan sonra kararını verir, benim gibi..

« Yanıtla #26 : 26 Ağustos 2012, 22:15:36 »
şanzumanları değişelim mi?

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #27 : 26 Ağustos 2012, 22:16:53 »
şanzumanları değişelim mi?
bana uyar :)

şanzıman değişmek istememin sebebi, yurt dışından aldığım hız sabitleyiciyi kullanmak.