Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Araç Sorgulama :)  (Okunma sayısı 9148 defa)

Araç Sorgulama :)
« : 13 Ekim 2011, 04:56:42 »
Bu Araç hakkında ki bilgilerinizi alabilirmiyim ? vw T3'ü  sattırabilirsem babama, bu aracı almayı düşünüyorum bu kadar temizinide bulamadım.. Şimdiden Teşekkürler :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-orjinal-etiket-1-6-diesel-54885060/detay/

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Araç Sorgulama :)
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2011, 09:15:22 »
TD olsa tadında yenmez di araç kendini belli ediyor herşeyi yerli yerinde düzgün yakından görmeden fazla birşey denmez
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2011, 09:35:28 »
Maşallahı var, temiz duruyor araç.. bi turbo taktınmı tamamdır :) :tamamdir yaşına göre duruşu gayet iyi ama yakından inceleyip görünmeyenlerine de bakmak gerek.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2011, 14:36:50 »
araç 85 model fakat gorunum 88 model ve ustu arac cok orj oldugu solenemez kelebeği olmayan camlar balon tamponlar 88 ustu doşeme var biraz kurcalanmıs olması soz konusu olabilir  ve birde sunu soylıyım gecenn yıl bir galeride 7.Bin tl gibi bir rakamı vardı  ;)

« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2011, 19:14:00 »
Aracın oynanması pek sorun değil benim için en azından benim yapacaklarımı yapmış döşeme ve kelebekleri yaptırıcaktm zaten çok hoşuma gitti araç temizliği ile yakından da bakmak gerek tabiki duruşuna vuruldum diyebiliriz :) Turbo sorunu benide düşündürdü sonradan takmayı pek tavsiye etmiyorlar ama motor kodlarına göre uygun turbo takarsak ömründe yemeyiz herhalde :) Bakalm aracımızı satarsak ilk gideceğim yer istanbul olucak. :)

Not: Satılık 80 model T3 - 1.6 dizel :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2011, 22:02:39 »
can aracını bi gösterebilir misin benim mk2 le takaslarız belki hoşumuza giderse ;)

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2011, 00:34:56 »
Biz bu araçla 1 ay önce pazarlıktaydık. Aracı bire bir gördük. Kesinlikle çok temiz. Arkadaşımda Mercedes 190 vardı 90 model. Takası kabul etmişti sonra mercedesimiz tüplü olduğu için vazgeçti takastan. Arkadaşımda Mercedesi satınca o araçtan vazgeçti. Seat aldı şimdi.
Ama araç dost işi  :tamamdir (Yinede incelemenizde yarar var)

« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2011, 01:55:38 »

Nacizhane T3'üm :)

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2011, 07:50:16 »
Ya kardeş kusura bakma bire bir gördüğümüz araç bu değilmiş. Buna benzetmişim ben. Ama takas olayı bu araçla gerçekleşecekti. Sahibi takasa yanaşmayınca aracı göremedik. Bu dediğim olayında 1.5 ayı var. Bu arabaların da bu kadar hastaları varken o adamda bu kadar kalması biraz tuhaf geliyor bana..

« Yanıtla #9 : 14 Ekim 2011, 09:32:52 »
Benide o düşündürüyor "metalcil" sahibinden.com'da 4 aydır bütün arabalar duruyor çok büyük takipteyim internette gitmiyor o zaman bu arabalar yada banamı öyle gleiyor ? Bu araba bu kadar temizken neden çok durdu ? fiyat mı fazla geldi ? zaten benim vereceğim teklif 9 lira bu araca :)

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #10 : 14 Ekim 2011, 10:11:32 »
Peşin 10.500 TL den 1 kuruş aşağı inmedi adam. Haberin olsun. Bizde o yüzden almadık bu aracı. Aslın o dönemde mercedesi satabilmiş olsaydık alacaktık istediği paraya. Ama mercedesi de 1 ay sonra anca satabildik. Sonrada arkadaşım o araçtan vazgeçti.

« Yanıtla #11 : 14 Ekim 2011, 10:45:29 »
12000 tl ye çıkabilirsen 90-91  full jetta alırsın 85 çok düşük

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2011, 10:54:04 »
Bencede, temiz bulduktan sonra modeli ne kadar yüksek olursa tabii ki daha mantıklı..

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2011, 15:22:06 »
Benide o düşündürüyor "metalcil" sahibinden.com'da 4 aydır bütün arabalar duruyor çok büyük takipteyim internette gitmiyor o zaman bu arabalar yada banamı öyle gleiyor ? Bu araba bu kadar temizken neden çok durdu ? fiyat mı fazla geldi ? zaten benim vereceğim teklif 9 lira bu araca :)
araçların bu kadar durmasının nedeni insanların bu model araca bu paralar verirlirmi diye yaklaşmasından dolayı.Bu araçta içime sinmeyen bişiler var Sen yinede cok acele etme bişiler düştükce burada paylaşırız  ;)