Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 91 Model Jetta mk2  (Okunma sayısı 9357 defa)

91 Model Jetta mk2
« : 15 Eylül 2008, 22:15:06 »
Merhaba sayın degerli üstalarım

Benim 2006 Hollanda çıkışlı  91 model jettam var   biraz modifiye etmek istiyorum ama  gerekli parçaları bulamıyorum Kayseride pek bulunmuyor mesela angel eye far ve modifiye stop lambasından başlamak istiyorum bir de 17 ınc jant takmak istiyorum acaba 17 inc takabilirmiyim siz üstatlarımın önerilerini bekliyorum.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Ynt: 91 Model Jetta mk2
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2008, 22:18:04 »
Merhaba sayın degerli üstalarım

Benim 2006 Hollanda çıkışlı  91 model jettam var   biraz modifiye etmek istiyorum ama  gerekli parçaları bulamıyorum Kayseride pek bulunmuyor mesela angel eye far ve modifiye stop lambasından başlamak istiyorum bir de 17 ınc jant takmak istiyorum acaba 17 inc takabilirmiyim siz üstatlarımın önerilerini bekliyorum.

17 ağır olabilir 15inc bir bbs borbet yada ats takabilirsin angell bb tunngde var sipariş werebilirsin arka stopları biraz zor bulursun almanyadan etirtebilirsen olabilir...

« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2008, 22:51:15 »
en büyük ölçü 16 öneririm tabii 45 yanak lastikle yoksa araba kımıldamaz

« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2008, 23:59:14 »
Alıntı
fanatic06
FANATIC

kardeşim bu siteden hiç alışveriş yaptınmı yani güvenilir mi bir gümrük felan sorun oluyormu fiyatta degişiklik olur mu gümrükten geçerken

« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2008, 21:13:24 »
selam arkadaşlar daha önce konsul problemim vardı sonunda hallettim megerse mazot pompadaki ayardanmış avansı düşükmüş bilgileriniz için tşk ederim şunuda söylemek istiyorum arkadaşlar jetta&golf 2 hakkında bildiklerim kadarıyla yardımcı olmak isterim 

« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2009, 13:03:41 »
merhabalar ben şunu merak ediyorum duydugum kadarıyla golf/jetta mkII motorunda otomatik subap ayarı varmış bu kaç moelinden itibarem var ayrıca bu duydugum nekadar dogru nekadar yanlış şimdiden tşk ederim

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2009, 17:59:37 »
merhabalar ben şunu merak ediyorum duydugum kadarıyla golf/jetta mkII motorunda otomatik subap ayarı varmış bu kaç moelinden itibarem var ayrıca bu duydugum nekadar dogru nekadar yanlış şimdiden tşk ederim

Mk1 lerden itibaren var yani 1976 dan beri otomatik subap olayı... 
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #8 : 20 Şubat 2009, 23:54:49 »
çok tşkler :) bu arada benim mazot göstergesindemi şamandırada mı sorun anlayamadım depoyu yarım dolduruyorum seyir halindeyken yarım gösteriyo ama ışıga gelince fren yapınca bir çizgi alta düşüyo ışıkta beklerken yarım ile bir düşük çizginin arasına çıkıyo bunu anlayamadım sanayiye gittim tamircim ise şamandıranın topuna mazot doluyodur dedi sonra kilometreciye gitmemi istedi ve gittik adam depo kırmızıya gelince gelmemi istedi ama ben beklemek istemedim önce km saatindeki gösterge arızalı olabilir diye depo göstergesini degiştirdim yine aynı çıktı ve sonra şamandırayı söktüm baktım ama görünürde bişi yok yine taktım tekrar denedim yola çıktım ama yine aynı olay oluyo bu neden olabilir  :-\

« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2009, 19:23:43 »
fanatıc merhaba arkadasım ben bu aracı kayserıde hıc gormedım gule gule bın bırgun aracını ıncelemek ısterım bendede 91 golf var ve bende aynı ısıkıntıdan yasıyorum parcaları bulursan benımle adresı paylas beklemek_38@hotmail mailim saygılar
golf bır yasam bıcımıdır

« Yanıtla #10 : 02 Mayıs 2009, 19:24:13 »
pardon ıktısatcı dıyecektım
golf bır yasam bıcımıdır

« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2009, 19:34:49 »
Mekanik parçalarda sıkıntı olmuyorda. modifiyeli aydınlatma bulamıyorum stop lambası ve  farları sana hangi parçalar lazım  kısmet olursa Almanyadan getittireceğim Belki yardımcı  olabilirim. Kısmet olursa aracıda incelersin.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2009, 19:52:46 Gönderen: iktisatci »