Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Stop lambası,far,sinyal vs.  (Okunma sayısı 12878 defa)

Stop lambası,far,sinyal vs.
« : 28 Nisan 2010, 17:11:30 »
Arkadaşlar elimde bulunan 83 model jetta 1 için stop lambası,far,sinyal arıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Direksiyonu da aramama rağmen bulamadım.Direksiyon konusunda da yardımcı olursanız sevinirim  :)
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2010, 17:13:38 Gönderen: Rockipsiz »

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Stop lambası,far,sinyal vs.
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2010, 23:15:21 »
Aradığım malzemelerin çoğu ist/Aksarayda mevcut.. Direksiyon içinde çıkmacı oto veysel var is/ atatürk org. san. de..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2010, 12:54:50 »
orjınal cıkma olarak var elımde kardes ne taraf ıstıyosun?

« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2011, 19:47:36 »
arkadaşlar  ben  almanyaya gidiyorum sipariş verdim orada hazırladılar allah izin verirse alıp geleceğim
2 adet stop lambası
2 adet sinyal
2 adet far
far kaşları ve kapı çıtaları  eskileri de  ihtiyacı olan arkadaşımız varsa  benim arabadan  çıkanları uygun bir  fiyata  verebilirim  ama mart ayından sonra tabi
 bu arada  almanyadan  bu malzemeleri çıkartırken bana aksilik  çıkarırlarmı bilgisi olan varmı???

« Yanıtla #4 : 25 Mart 2012, 09:45:39 »
Slm arkadaslar ben kayseriden mehmet 1980 model mk1 jetta icin bir cift arka stop ariyorum elinde olan yada temin etmeme yardimci olabilecek arkadaslar varsa yardimci olunursa sevinirim saygilar.