Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ön cam otomatikleri  (Okunma sayısı 15091 defa)

ön cam otomatikleri
« : 20 Aralık 2011, 19:06:46 »
slm arkadaşlar jetta mk1 aracımızın ön camlarını otomatik yapmaya karar verdik sizden istediğim ne gibi yol izlemek yorumlarınızı beklerim (ne gibi sorunlar çıkar, hangi motor ve kızakları kullanmalıyız, mekanizma bilgisi vs. gibi )  :(

Ynt: ön cam otomatikleri
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2011, 18:06:26 »
izmit te bir kaç tane oto kilitçi falan dolandım genel de dedikleri doğan slx otomatik cam krikoları ve motorları olur deniyor ve işçilik  100 tl rakam verdiler  elektrik tesisatı hariç  malzemeleri biz alırsak    bu şekilde uygulama yapan varsa bilgi paylaşımına ve tavsiyelere ihtiyacım var saygılar :(

« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2011, 19:32:40 »
Cyclone LCK600 Universal Cam Kaldırma Motoru bu ürün bizim işimizi görür mü 2 yılda garantisi var = uygulayan yok mu ? veya bilgi verecek

Çevrimdışı 3-rcn

• Otomobil
    Golf Mk1
  • Mk1 Forever
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2012, 12:54:53 »
Dogan sahin gibi araclarin uyar diyorlarda ben uyduramadim universel cam mitorlarindan aldim onalari taktim gayette guzel oldu ama bnm arac golf 1
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2012, 14:34:44 »
ben bi kaç gün önce orj bosh marka germany motorlarla beraber taktım. Sanırım krikolar renault 9 un çünkü krikonun halatları sıyırıktı hafiften. gittim sıfırlarını aldım dişli ile halatları sıfırladım canavar gbi oldu.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2012, 02:25:51 »
ben bi kaç gün önce orj bosh marka germany motorlarla beraber taktım. Sanırım krikolar renault 9 un çünkü krikonun halatları sıyırıktı hafiften. gittim sıfırlarını aldım dişli ile halatları sıfırladım canavar gbi oldu.

Abi dügmeleri nereye taktın bende otomatik yapmayı düşünüyorum ama dügmeleri nereye takıcagımı düşünüyorum olmuşken orjinal gibi dursun  ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2012, 13:09:29 »
ben doğan slx sprayli krikolarını taktım inip kalkması daha hızlı parça değişmesi mümkün diğmeleri cam kollarının yerine taktım sağ ve sol birer tane zaten arabanın içi dar  sahsen gerek duymadım sol tarafa iki düğmeye kolay gelsin

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2012, 19:24:00 »
elektrikli camı tavsiye etmem :) bırakın orijinal kalsın. bendekilerde elektirkli ama sevmiyorum.

« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2012, 21:31:58 »
elektrikli camı tavsiye etmem :) bırakın orijinal kalsın. bendekilerde elektirkli ama sevmiyorum.
sen benim camları bi görsen :D ben çokkk memnunum hasanım

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #9 : 21 Ekim 2012, 23:20:31 »

benim motorlar çok düzensiz ya kafasına göre bazen hızlı kaldırıyo bazen yavaş bazen kaldırmıyo :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2012, 00:30:06 »

Abi nereye monte ettin dügmeleri ve motor olarak ne kullandın  universal mı

« Yanıtla #11 : 22 Kasım 2012, 13:06:38 »
düğmeleri kolçaklara oturttum. golf 3 düğmesi.   motorlar bosh ( germany)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #12 : 22 Kasım 2012, 13:58:50 »
düğmeleri kolçaklara oturttum. golf 3 düğmesi.   motorlar bosh ( germany)
Jetta-Golf e özel mi yoksa başka bir modelin motorları mı bu arada şu monte ettigin dügmelerin bi fotografını çeker misin merak ettim  ::)