Gönderen Konu: MK1 lerden iyi anlayan usta lazım!!!  (Okunma sayısı 5692 defa)

Çevrimdışı cold

• Profili Görüntüle
MK1 lerden iyi anlayan usta lazım!!!
« : 22 Temmuz 2011, 02:43:20 »
Arkadaşlar merhabalar uzun süredir aranızda deildim işlerim çook yoğundu foruma göz atamaz oldum. kusuruma bakmayın :) bu arada artık hem fransızcı hem almancı oldum yeni araç aldım 99 megane coupe iyi bi araba (general kadar görüş açısı iyi olmasada) güzel. ustalarıda naif insanlar halinizden anlıyolar. ama bizim generalden anlıyan pek yok malesef..  eminim sizin aracınızda benim ki gibi eskiyse ustalar pek fazla uğraşmak istemiyor. ( cebinizde paranız olsa dahi) yada enayi yerine koyuyorlar... ankarada mk1 lerin eminim vardır bi ustası... siz nereye götürüyosunuz aracınızı? onu öğrenmek isterim :) benim elime biraz para geçti ve generali ufaktan ufaktan topluyorum hemen hemen bitti sayılır orjinal farları stopları dodikleri dış görünüm tmm bazı yerlerin boyanması kaldı sadece. onlarıda önümüzdeki hafta hallettirip resimlerini siteye koycam. yalnız benim 3 sorunum daha var. bunları çözdükten sonra kelepir araç katagorisine giricek allah kısmet ederse. sorun 1. motor harareti baya arttı şu aralar fanı sürekli açıyor ve kapatmıyor su eksiltmem vb sorunlarım yok normal midir bu havalarda? sorun 2 araç şanzuman keçesinden yağ kaçırıyor bunu yapabilicek bi usta var mı? sorun 3 arabanın fren disklerini ve balatalarını deiştirdim. çok aşağıda kavrıyordu şimdi dipte bile tutmuyor :D bu böyle olmaz heralde yaa hava yaptı yada 6 yıldan beri deişmeyen fren hidroliğinin deişmesi lazım.. ama bana en başta ; beni anlayan bi usta lazım!! :) git sat bunu golf 3 al demiyecek biri  kısacası ;) yardımlarınızı bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler :)
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2011, 03:18:50 Gönderen: cold »

Çevrimdışı cold

• Profili Görüntüle
Ynt: MK1 lerden iyi anlayan usta lazım!!!
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2011, 18:09:48 »
forum ölmüş heralde arkadaşlar nerdesiniz? :)

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2011, 18:15:22 »
çağlar sana yardımcı olabilir bir de 88 oto sanayinde turgay usta var çok pahalıdır ama arabanı 0 km kondisyonuna getirir istersen tlfnunu veririm...

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2011, 18:50:55 »
şaşmaz oto sanayinde fethi usta var çıraklıktan yetişme sanayide mk1 toplamışlığı var ben şuan ihtiyacım olduğunda gidiyorum yada yine şaşmazda özgür usta var artık fransızlara bakıyor ama eski vw cilerden onuda bulabilirsiniz

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2011, 21:38:44 »
adres bilgileri veya telefon numarası olsa daha iyi olur. Koca şaşmazda isimle usta aramayalım :p
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı cyber34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2011, 21:52:07 »
bende istanbuldaki  ömer ustamı veriyim telefon açıp problemlerini sorarsan sana yardımcı olur.Keyif duyar.Bir golfü hayata döndürmek için çalışır.Hastadır.
0532 284 83 38

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2011, 00:08:30 »
bu ömer usta istanbul un neresindedir ki ?
Ne Kadar Duman O Kadar Randuman ..