Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

aliyimmi almiyimmi??

al.
5 (20.8%)
alma.
14 (58.3%)
kararsızım.
1 (4.2%)
uğraşırsın.
4 (16.7%)

Toplam Oy Verenler: 24

Gönderen Konu: jetta mk1  (Okunma sayısı 9106 defa)

jetta mk1
« : 21 Eylül 2009, 12:46:35 »
arkadaşlar sanayide bir jeta mk1 bulduk adamın azından 2000-1750 arası bir fiyat çıktı fakat arabanın şasesi ortadan2 ye ayrılmış ama halletmişler bunun bi zararı olurmu ayrıca arabının kaportada biraz masraf var kaporta boya gibi alsak içinden çıkabilirmiyiz ??? :-\
Kılıçoğlu Garage.

Ynt: jetta mk1
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2009, 13:22:12 »
arkadaşım 2000-2500 civarına daha ii jetta lar bulabilirsin şase 2ye ayrılmış falan diyorsun bnm kanaatim başka araçlara yönelmen

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2009, 13:38:40 »
arkadaşlar sanayide bir jeta mk1 bulduk adamın azından 2000-1750 arası bir fiyat çıktı fakat arabanın şasesi ortadan2 ye ayrılmış ama halletmişler bunun bi zararı olurmu ayrıca arabının kaportada biraz masraf var kaporta boya gibi alsak içinden çıkabilirmiyiz ??? :-\

175-200TL ye veriyorsa al... Kasa ortadan ayrılmış eklemişler diyosun ve kaporta masrafından bahsediyorsun sence mantıklı bir işmi bu...  Yoksa yasinin dediği gibi o fiyatlara sağlam yürüyenler var..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2009, 13:44:51 »
175-200TL ye veriyorsa al... Kasa ortadan ayrılmış eklemişler diyosun ve kaporta masrafından bahsediyorsun sence mantıklı bir işmi bu...  Yoksa yasinin dediği gibi o fiyatlara sağlam yürüyenler var..

erşan abi kaporta 2 ye böünmemiş şase yani kaportanın altındaki kaportayı tutan şase 2 ye bölğnmü kaportada kaza bela yok ufak tefek kazalar var okadar araba bi kaporta boya istiyo. :)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2009, 15:50:29 »
Sence şasilermi önemli karosermi... 

Şimdi diceksin neler yapıyolar ortadan arabaları birleştiriyolar falan filan... Ama bu birleştirmeler çok öenmli nekadar sağlıklı işlem yapıldı netür kaynak yapıldı çok önemli...

Bildiğimiz karpitli kaynak Yani oksijen kullanıldı ise ve özellik ile şasi kaynatmalarında 81 model üstü mk1 kasalarda pek sağlıklı yani uzun ömürlü olmaz...  Mutlaka Gaz altı ile dikme işlemi yapılmalı gerisi yalan...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2009, 15:52:43 »
galiba oksijen ile kaynatılmış erşan abi ama ne kadar salıklı olduğunu bende bilmiyorum :t motoru çok temiz dediğim gibi üstelik üzerinde de çok uydurmasyon parça var
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2009, 16:00:22 »
bnce hiç uğraşma o arabayla alternatiflerine bak derim ..o paralara daha temizlerini bulursun bence.

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2009, 02:34:55 »
olum ugraşma o arabayla karpuz gibi ayrılmış başına dert alırsın topladın mı da iyi para harcaman gerekicek
Gecen zaman dılımınde pişman olacagın şeyler yapmaya kalkışma
Piyasada hiç olmassa 2ye bolunmemiş araç bulabilirsin
,...,,,

« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2009, 21:59:28 »
   Şasi yarılmış..Hayır gelmez.

« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2009, 23:12:37 »
benim aracım 1980 model ilk sahibiyim toplarken tüm parçalarını orjinal kullandım boyasıyla birlikte 3000 tl harcadım . sen araba karpuz gibi diyosun canımı taşıcam diyosun var sen hesapla gidecek masrafı

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2009, 10:25:10 »
al  al  ağbicim al 

sayısaldan para  çıktı  sanırım yada  aracın özel  güvenlik  kiti  var  öylemi  >:(
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #11 : 12 Ekim 2009, 04:03:06 »
asla ve kat'a. ben de bakıyorum mk1 jetta veya golf. dökük ama toplanabilir durumda bir şey arıyorum. ama aradığım araçta bakmadığım tek şey kaporta boya. ilk baktığım şeylerden birisi ise şasinin durumu. canımı çocuklarımın canını taşıyacağım içinde. Allah muhafaza.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.