Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Jetta 1 Resimleri  (Okunma sayısı 97036 defa)

Ynt: Jetta 1 Resimleri
« Yanıtla #28 : 16 Mart 2009, 23:30:15 »
bence  jetta lara ve golf lere modifiye yapılırken arabanın orjinal goruntusunden fazla cıkmıcaksın.tabi herkezin kendi gorusu... :tamamdir
aynen öyle kardeşim ufak defek makyajlarla bizimaraçlar boy gösterebiliyor gerçekten  kendine has bigüzelligi var bizim aracların belki bu psikolojikolarak bize öylegeliyor ama gözlemleme yaptıgınızda bi honda veya pugolsun baya bi işlem yapılması gerekiyoki bi görüntü elde edilsin oysa bizim araçlarımız kalıpl araçbi jant veufak rütuşlarla şık görünüme sahip oluyorlar

« Yanıtla #29 : 17 Mart 2009, 00:09:42 »
aynen öyle kardeşim ufak defek makyajlarla bizimaraçlar boy gösterebiliyor gerçekten  kendine has bigüzelligi var bizim aracların belki bu psikolojikolarak bize öylegeliyor ama gözlemleme yaptıgınızda bi honda veya pugolsun baya bi işlem yapılması gerekiyoki bi görüntü elde edilsin oysa bizim araçlarımız kalıpl araçbi jant veufak rütuşlarla şık görünüme sahip oluyorlar

aynen katılıyorum ve uyguluyorum.benim jetta ya verdiğim emeği başka bir jetta cı vermemiştir türkiyede :sevgi:

« Yanıtla #30 : 19 Mart 2009, 23:35:38 »
abi seni takip ediyorum vekıskanıyorum durumum elverse bizim vntoyada ben baya bi emekvercemde sen dahaiyi bilion abitamamen duygusal :tamamdir

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #31 : 22 Nisan 2009, 16:21:00 »

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #32 : 23 Nisan 2009, 16:11:32 »

« Yanıtla #33 : 08 Haziran 2009, 01:34:08 »
hepsi birer şahaser...
emeğinize sağlık

« Yanıtla #34 : 16 Haziran 2009, 13:52:09 »
HEPSİ SPR ARADADA TR DEN PATLATIN 2 3 TANE YAA :p :) :) :saskin:
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #35 : 16 Haziran 2009, 14:29:49 »
HEPSİ SPR ARADADA TR DEN PATLATIN 2 3 TANE YAA :p :) :) :saskin:
HEPSİ İMKAN PARÇA VE ZAMAN MESELESİ USTA BN İNANIYORUMKİ O İMKANLAR TÜRKİYEDE OLSA ÇOK GÜZEL İŞLER YAPICAK ARKADAŞLAR var BİZ O İMKANLAR OLMADIĞI HALDE GÜZEL İŞLERDE ÇIKARTIYORUZ DEMEKKİ ORDA OLSAK NELER YAPARDIK ....

« Yanıtla #36 : 17 Haziran 2009, 12:06:42 »
sekonline arkadaşım çok aşırı derecede haklısın sana son derece katılıyorum
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #37 : 17 Haziran 2009, 15:05:17 »
 Ahh Ahhh kör talih... Güzel memleketim emanet yaşıyoruz...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #38 : 17 Haziran 2009, 22:27:55 »
            Şahin  veya Doğan' la uğraştıklarını düşünün işte :)  Parça bol , ucuz...   Bizler burada bi fan müşürünü orijinali olsun diye kaç litre mazot yakıyoruz o dükkandan o dükkana, o hurdacıdan o hurdacıya... :) Olsun ,  sevgi  güzellik ister , güzellik emek ister :)

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #39 : 17 Haziran 2009, 23:49:06 »
            Şahin  veya Doğan' la uğraştıklarını düşünün işte :)  Parça bol , ucuz...   Bizler burada bi fan müşürünü orijinali olsun diye kaç litre mazot yakıyoruz o dükkandan o dükkana, o hurdacıdan o hurdacıya... :) Olsun ,  sevgi  güzellik ister , güzellik emek ister :)
aynen :tamamdir

« Yanıtla #40 : 18 Haziran 2009, 16:44:00 »
valla arkadaşlar ben tam 6 ay uğraştım nas :Dıl uğraştığımı arkadaşlar biliyor

« Yanıtla #41 : 18 Haziran 2009, 21:33:57 »
gerçekten güzel resimler 1. sıradaki jettaya cantlar çok iyi olmuş