Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: jetta 1 ön far arıyorum  (Okunma sayısı 16403 defa)

Ynt: jetta 1 ön far arıyorum
« Yanıtla #15 : 21 Kasım 2009, 14:14:12 »
bu arabalar için bu far fiyatları çoook normal abicim neden dersen nadir bulunan parçaları bizimde 1981 model mk 1 vardı on farları kırıldı  armadığımız yer kalmadı ama en sonunda bulduk da aldık fiyatı ise 275 tl yani anlıyacağın rahat bir 250 tl gözden cıkarmalısın şimdi ise 1986 model mk 2 im var bunun parçaları boooll :d
herkes bir gün Vw kullanacak..!

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #16 : 21 Kasım 2009, 19:27:14 »
bu arabalar için bu far fiyatları çoook normal abicim neden dersen nadir bulunan parçaları bizimde 1981 model mk 1 vardı on farları kırıldı  armadığımız yer kalmadı ama en sonunda bulduk da aldık fiyatı ise 275 tl yani anlıyacağın rahat bir 250 tl gözden cıkarmalısın şimdi ise 1986 model mk 2 im var bunun parçaları boooll :d

Yok arkadaşım senin yanlışın var mk1in farı mümkünatı yok 275 lira olmaz ama HELLA dersen bilemem FARBA lar orjinal gibi olmasada yinede fena değiller ve fiyatlarıda çok uygun 100 TL yi geçmez  ;) Ama AYFAR sakın diyorum sakın ucuza kaçıcam diyip AYFAR almayın çok pişman olursunuz  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #17 : 25 Şubat 2010, 23:15:27 »
bizim de ön far arka stoplar değiştik ön farlara brodway taktık hiç farkı yok aynı ama stopları bulamadı o yüzden mecburiyetten doğan stopu taktık ama fena durmadı

« Yanıtla #18 : 26 Şubat 2010, 13:30:20 »
biraz beklersen eğer ben kendi stoplarımı değiştiricem sıfırlarını takıcam üzerindekileri satacağım almayı düşünürseniz tabi. bi ara resmlerini çeker atarım isterseniz . far konusunda da elimde kendi aracımın farları var orj ve yan sanayi 3 adet var. ilgilenirseniz eğer.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #19 : 26 Şubat 2010, 14:52:24 »
bizim de ön far arka stoplar değiştik ön farlara brodway taktık hiç farkı yok aynı ama stopları bulamadı o yüzden mecburiyetten doğan stopu taktık ama fena durmadı
Bu nasıl bi iş böyle ön farlar Broadway arka stoplar Şahin o araca siz Jettamı diyosunuz şimdi orjinal farları orjinal stopları aracı gösteren en büyük özelliklerinden biri  :'(
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #20 : 10 Haziran 2010, 23:09:51 »
brodway farları tam yerıne oluyomu kesmeden bıcmeden jetta 1 e

« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2010, 01:57:32 »
ya tabi orjinali gibi olmasada oluyo belki biras kesersin biçersin ama olur yani..

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2010, 08:57:52 »
vazgecın su broadway farıymıs falan bu işlerden kırık dokuk olsun ojınal olsun arkadaslr yazık etmeyın araclarınza..

« Yanıtla #23 : 19 Haziran 2010, 17:17:10 »
evet dogru soyluyosun orjınalolsun eskı olsun