Gönderen Konu: vestenhaus  (Okunma sayısı 10678 defa)

Çevrimdışı ozgunsenuyar

• Profili Görüntüle
vestenhaus
« : 11 Aralık 2009, 01:29:17 »
selamlar arkadaşlar bu jettaların vestenhausları hakkında bilgisi olan varmı biraz önce aracımı eve zorla getirdim yolda fren boşaldı pedal sona kadar gidiyor daha önce de böyle bi sorun olmuştu vestenhaus bulamadığımızdan başka aracınkini uydurduk geçenlerde sanayide sordum çıkmasına 190 lira dedi adam bugün de fren patladı zaten konu hakkında fikri olan arkadaş warmı ?

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
Ynt: vestenhaus
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2009, 11:38:01 »
şahsi görüşüm çıkmasına 190 vereceğime sıfırını alırım, arada çok fazla fark olacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2009, 14:14:39 »
Firen boşalması westinghause dan kaynaklanmaz boşuna para vermişsin arkadaşım... Fren boşalması Merkez ile alakalıdır.. Fren merkez takımı yada fren merkezini komple değiştirerek bu sorunu düzeltirsin... Fren merkezinin sıfırı 90TL dir..

Gelelim Westinghouse un ne işe yaradığına.. Bu birimin amacı Fren pedalını yumuşatarak insan ayağının fiziksel basıncına yardım etmektir. Motordan içine hava alır ve bu hava basıncı ile fren pedalının yumuşak olmasını sağlar..

Westinghause çalışmassa sana getireceği sorun şudur, Fren pedalın çok sert olur ve pedala basman çok zorlaşır ama frenlerin gene tutar ama bu sana baya bi efora mal olur...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2009, 16:13:32 »
araç dizel ise vwlerde pomba gibi birsey var onun kecesi yırtılmıssa yapar bizim düldül aynısını yaptı köpeği ezdim idarelik ustaya gittim beyin değişecek dedi oto mekaniki aradım 150 lira dedi sıfırına sonra ustama götürdüm baktı filan sorun yok dedi dediğim parcanın keçesi yırtılmış mercedesin ki oluyordu onu taktık usta ile birlikte 40 lira verdim parca 25 ti fren şimdi ii ustanı ii şeç gerisi kolay yoksa gelen gecen tırnak atıor
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ozgunsenuyar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Aralık 2009, 17:14:54 »
arkadaşlar werdiğiniz bilgiler için teşekkürler Mk1GTI arkadaşa özellikle teşekkür ederim açıklayıcı olmuş baya yeni geldim sanayiden müşür patlamış tabi gece karanlığında göremedik onu neyse hallettik de yine de aracımın frenleri çok sağlıklı değil açıkcası ani fren yok gibi bişey sizce ne yapmalıyım