Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: jetta mk1 ön panjur takımı  (Okunma sayısı 12968 defa)

jetta mk1 ön panjur takımı
« : 22 Kasım 2011, 08:51:20 »
selam değerli form üyeleri aranıza izmitten yeni katıldığımı bildirir ve  ocak  2011 de yeni aldığım 1981 model jettamın ön tarafını reno yapmışlar bunu düzeltmem gerekir de komple uygun olmak şartı ile ön panjur ( farlarve ayak sacı  sinyaller orta panjur ve far çıtaları) nereden bulurum yorumlarınızı  beklerim

Ynt: jetta mk1 ön panjur takımı
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2011, 09:43:33 »
Elimde var ama biraz pahalidir komple sekilde istersen reno spec devam et

« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2011, 10:08:37 »
ben orjinalıinden yanayım da pahalı derken 1000tl falanmı ? nedir orjinale sayıgı rakamlardan ibaret mi dir. yoksa

« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2011, 18:18:59 »
elimde orj farları var sac ayakları ile beraber. camları kırık olması lazım. camları ayrıyetten satılıyor alır takar uğraşırım dersen yardımcı olurum sana. sinyallerin de şeffafları var. sinyal kasasına kendim yaptırdım sonradan. onları da verebilirim far kaşı istersen bi ark da sıfır daha etiketleri ile duruyor. onlara da fiyat alır öğrenirim senin için panjuru da ist. da falan çok kolay bulursun.

sinyal far ve panjur sıkıntı olmaz tek far kaşlarını bulamayabilirsin..

« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2011, 14:31:07 »
ilgine teşekürler fiyatlaman mümkün mü dür? farlar sinyaller çıtalar .....tl ?

« Yanıtla #5 : 23 Kasım 2011, 20:09:44 »
çıtalar bende yok arkadaşta onlar. farları garajdan çıkarayım temizlerini ayarlayayım kasasıyla beraber. resim çekerim en kısa zamanda yollarım beğenirsen hallederiz parası çok önemli değil yeterki araba jettaya benzesin :)

« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2011, 13:26:28 »
teşekkürler haber beklerim, senden bir de arka stopları buldum içleri ile beraber fakat arka çamurluğu gelen kuyrukları kesilmiş camlarını nereden ve nasıl buluruz bilgisi olan varmı yavaş yavaş orjine doğru gidiyoruz hadi hayırlısı  :sevgi:

« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2011, 11:36:51 »
bulabildin mi farları cevap beklerim  :-[