Gönderen Konu: YENİ GOLF  (Okunma sayısı 18479 defa)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
Ynt: YENİ GOLF
« Yanıtla #14 : 28 Şubat 2009, 23:32:18 »
ya bende yapıcam şu test surusunu,can abi hala gıtmedysen dogusa beraber kacalım ya test surusne  ;)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Mart 2009, 13:20:34 »
ben golf6 dan daha çok siroccoya hasta oldum,  ikisini de test sürüşünde denedim ancak kalite ve konfor olarak sirocco diyorum..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Mart 2009, 00:33:27 »
ya bende yapıcam şu test surusunu,can abi hala gıtmedysen dogusa beraber kacalım ya test surusne  ;)
devran hakkaten bi ara gidelim bakalım

Çevrimdışı omerugur

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 19 Haziran 2009, 12:00:23 »
   Selam arkadaşlar vallahi ayıptır söylemesi mart başında aldım golfVI  1.4 TSI  çok da memnunum. Bundan önce  golfIV kullanıyordum  o da iyi bir araç   fakat golf VI gerçekten süper 1.4 olmasına rağmen çok tatmin edici. 122 bg araba adeta kayıyor yolda. hızlanması süper  motor sesi çok az. ses sistemi  gayet güzel. 6 ileri vitesli. vites geçişleri çok rahat  eski arabamı sürerken elim viteste 6 yı arıyordu ama maalesef bulamıyordu  artık buluyor atıyorum 6 ya basıyorum gaza arabanın nasıl hızlandığını farketmiyorum bi bakıyorum kadrana hız uçmuş.çok rahat ve konforlu  klimatronik . ayarlıyorum 22 dereceye başka bişiyle uğraşmıyorum arabanın iç ısısı hep aynı    kısacası volkswagen den şaşmam  golf den ayrılmam     

Çevrimdışı eneskaan

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Temmuz 2009, 14:41:33 »
Arkadaşlar ben kasım ayında Golf VI 1.4 TSİ 122 beygir manuel vites aldım. Arabamdan çok memmunum. ama benim aldığım dönemde manuel viteslerde ESP yoktu. Bugün VW nin sitesine baktım ESP opsiyonel olmuş. Acaba sonradan bu sistemi arabaya taktırabiliyozmu. ya da çok gerekli bir özellikmi bilmiyorum. bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Çevrimdışı enerji

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Temmuz 2009, 15:34:21 »
Arkadaşlar ben kasım ayında Golf VI 1.4 TSİ 122 beygir manuel vites aldım. Arabamdan çok memmunum. ama benim aldığım dönemde manuel viteslerde ESP yoktu. Bugün VW nin sitesine baktım ESP opsiyonel olmuş. Acaba sonradan bu sistemi arabaya taktırabiliyozmu. ya da çok gerekli bir özellikmi bilmiyorum. bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Elektronik Stabilite Programı denen kısacası arabanın savrulmasını önleyen Mercedes' in yaptığı ve sattığı bir sistem. ABS ne kadar gerekliyse ESP de o kadar gerekli.
Ama fiyatı biraz pahalı ESP yerine sunroof opsiyonu mu kullansam diye beni düşündürmüyor da değil :)

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #20 : 06 Aralık 2009, 00:12:32 »
   Selam arkadaşlar vallahi ayıptır söylemesi mart başında aldım golfVI  1.4 TSI  çok da memnunum. Bundan önce  golfIV kullanıyordum  o da iyi bir araç   fakat golf VI gerçekten süper 1.4 olmasına rağmen çok tatmin edici. 122 bg araba adeta kayıyor yolda. hızlanması süper  motor sesi çok az. ses sistemi  gayet güzel. 6 ileri vitesli. vites geçişleri çok rahat  eski arabamı sürerken elim viteste 6 yı arıyordu ama maalesef bulamıyordu  artık buluyor atıyorum 6 ya basıyorum gaza arabanın nasıl hızlandığını farketmiyorum bi bakıyorum kadrana hız uçmuş.çok rahat ve konforlu  klimatronik . ayarlıyorum 22 dereceye başka bişiyle uğraşmıyorum arabanın iç ısısı hep aynı    kısacası volkswagen den şaşmam  golf den ayrılmam     

Darısı benim başıma
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di