Gönderen Konu: VW GOLF VI R - Tanıtıldı  (Okunma sayısı 17923 defa)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: VW GOLF VI R - Tanıtıldı
« Yanıtla #14 : 13 Ekim 2010, 20:29:21 »
   Üstadlar boş yere yeni başlık açmak istemedim en iyisi buraya bi sıkıştırıp sorayım dedim. Uygun görülürsede başlık açalım derim.
   Golf VI ABT nedir, neyin nesidir yahu internette fotoğrafları dolaşıyor çok beğendim. Koyu renk füme gibi bide kırmızı detaylar var. Şekil olarak müthiş. Bi bilen varsa bizahmet aydınlatsın lütfen.

ABT VW'nin resmi modifiye firmasıdır o gördüğün resimlerdeki Golf fabrika çıkışı değil ABT'nin body kitini giymiş bir Mk6. Çok uçuk rakamlr canımı yakmaz diyene satılıyor :) İsteyen olursa getirtiriz fiyatta çıkartırız sorun değil ama çooook para tutuyor

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #15 : 13 Ekim 2010, 23:19:45 »
ford taki kötüleşme veya diğer markalarda hepsinde aynı yine en iyi malzeme golfte. Mesala Showroom d Jazz inceledim kapılar bizim çocukken pazardan babalarımızın aldığı , silecek direksiyon kabartması olan tek parçadan nylon arabalarla aynı malzemeden. Civicin kokpit plastiği çok sert ve sesi kesilmiyormuş. Fokusun göğüs tasarımı golf kadar iyi ve daha estetik ama kapılar şahin kapısı gibi ve kazık gibi amortisör koymuşlar. Bindiklerim arasında yine golf en güzeli. Geliştirilen sistemler ve motorlar sebebiyle başka şeylerden ödün veriyorlar.

+1

Bursa Doğuş'a bir tane gelmişti GOLF VI R32 resimdekinin aynısı yakından gördüm çok güzeldi,fiyatı uçuktu yalnız;105 bin tl cik :p
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2011, 20:51:11 Gönderen: gültekin77 »
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 14 Ekim 2010, 00:50:46 »
ısterse golf X - R cıksın . ustune tanımıcagım tek kasa mk ıv ;) beyenmedım.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Ekim 2010, 20:55:52 »
Mk4 R'nin yerini hiç biri tutmaz  :saygılar
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Kasım 2010, 19:45:46 »
VW, Golf 6 R ile yeni bir döngü başladı..Turbo motorunu ilk kez 4x4 üzerine yerleştirdi.Bu sayede fazla gelen torku iyi aktarıyor 8).Atmosferik 4x4  R32 den daha verimli..Ve oldukça gücüne göre baya ekonomik vede performansı oldukça iyi..Bence çok sağlam makina..golf  4 1.8t ile golf 4 R32 hemen hemen başa baş gidiyorlar..R32 anlamı kalmıyodu..Ama bunu geçemem R32'nin sesi hiç bir makinayla kıyaslanamaz..R32 Senfoni için yapılmış   8) 8)

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Aralık 2011, 08:56:47 »
Yeni model R, yine MK4 R32 gölgesinde kaldı  :D

« Son Düzenleme: 05 Aralık 2011, 08:59:32 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası