Gönderen Konu: SİYAH RENK ALINIR MI?  (Okunma sayısı 28030 defa)

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
Ynt: SİYAH RENK ALINIR MI?
« Yanıtla #28 : 18 Kasım 2011, 13:09:53 »
en güzeli gümüş gri. ne kir ne yıkatma her zaman tertemiz. siyah bakımı zor ama klas durur temiz ise. hayırlı olsun güle güle kullanın.
+1

gri de çok çok fazla var yahu. mesela bu yeni poloda da herkeste beyaz var. gittim siyahını aldım :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Kasım 2011, 16:47:58 »
+1

gri de çok çok fazla var yahu. mesela bu yeni poloda da herkeste beyaz var. gittim siyahını aldım :D
Kırmızı çok az görüyorum ben ama dediğin gibi en çok beyaz var
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 20 Kasım 2011, 00:07:51 »
Kırmızı çok az görüyorum ben ama dediğin gibi en çok beyaz var
ah o kırmızısı süper abi bir arabaya bu kadar mı yakışır. 1 ferrari 2 polo :D bunu da sana söylememem gerek herhalde boşuna ReDDeviL koymamışsındır nicki :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Kasım 2011, 11:43:20 »
ah o kırmızısı süper abi bir arabaya bu kadar mı yakışır. 1 ferrari 2 polo :D bunu da sana söylememem gerek herhalde boşuna ReDDeviL koymamışsındır nicki :D
Orası öyle benim arbanın kırmızısı aşırı ilgi çekiyordu gtiiğim yerlerde zaten o yüzden o kadar şey başına geldiya o konuyu okursan eğer başıma gelenleri sürekli okursun çok nazar değiyordu '' o kadar yanyana aracın içinde bir benim aracın ön cam paramparça olmuştu buz düşmüştü , gece park halindeyken sitedeki volvolardan biri durduk yere kayarak yandan çarptı falan , lastik bir keresinde 3 4 yerden çivi girmiş ters , o kadar bakışı toplamakda iyi değil , siyah da kimse umursamıyor iyi oldu böyle  :D
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Kasım 2011, 23:18:17 »
Orası öyle benim arbanın kırmızısı aşırı ilgi çekiyordu gtiiğim yerlerde zaten o yüzden o kadar şey başına geldiya o konuyu okursan eğer başıma gelenleri sürekli okursun çok nazar değiyordu '' o kadar yanyana aracın içinde bir benim aracın ön cam paramparça olmuştu buz düşmüştü , gece park halindeyken sitedeki volvolardan biri durduk yere kayarak yandan çarptı falan , lastik bir keresinde 3 4 yerden çivi girmiş ters , o kadar bakışı toplamakda iyi değil , siyah da kimse umursamıyor iyi oldu böyle  :D
kara kara gezeriz devrem :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Kasım 2011, 23:53:46 »
kara kara gezeriz devrem :D
Aynen de herzaman ki gibi ayrıcalıgı mı koyucam siyah olmasına rağmen güzel projem var nokta olucak  inş. bakalım.. Aslında işini bilene her renk araba farketmez sonrada nazar değiyor işte  ;D
ADK

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 21 Kasım 2011, 00:03:23 »
Aynen de herzaman ki gibi ayrıcalıgı mı koyucam siyah olmasına rağmen güzel projem var nokta olucak  inş. bakalım.. Aslında işini bilene her renk araba farketmez sonrada nazar değiyor işte  ;D
boya koruma çektin mi? bekliyorum projelerini

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Kasım 2011, 00:15:59 »
boya koruma çektin mi? bekliyorum projelerini
Yok çektirmedim daha
ADK

Çevrimdışı leoni42

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 08 Aralık 2011, 23:39:32 »
anlaşılan ben yanlış reng tercih etmişim. fırtına gri. ne yapalım o kadar bayiiyi aradım ikram yapan olmayınca bizde fırtına gri aldık.