Gönderen Konu: dod otonun kurnazlığı  (Okunma sayısı 8440 defa)

Çevrimdışı marineexpres

• Profili Görüntüle
dod otonun kurnazlığı
« : 18 Kasım 2012, 20:37:09 »
arkadaşlar merhaba geçen gün vw standında golf 7 çıkmış ona bakıp inceledim bazı yerlerinde golf6 ya nazaran ufakta olsa artıları var aslında kasa aynı sadece biraz allık birazda rimel çekmişler yani hafif makyajlamışlar al sana gof 7 demişler.48600 trafik sigortası hariç fiyatı edermi etmezmi onu alan kişiler taktir eder.asıl konuya gelim.alıcı gibi yaklaştım benim golf6 aracım 9500 km'de en ufak birşeyi yok tertemiz ilk aldığım günki gibi bunu verip golf7'yi almak istiyorum benim arabamı kaça sayıp üzerine ne istersiniz dedim.dedimse alıp vereceğimden değil ya maksat bilgim olsun.dod'a aracın bilgilerini gönderdiler 10 dakika sonra haber geldi.ne fiyat verdiler dersiniz.o an gülme krizine girdim görevli bayan kardeşimede ayıp oldu ama çok komik bir fiyatla karşılaştım.benim 2012 golf comfort modeli 9500 km'deki aracıma 33000 tl deyer biçtiler 1 yaşında araba bu kadar deyer kaybettiğini ben ilk defa dod otoda şahit oldum bravo dod'a izledikleri fiyat politikasından dolayı bunlar tam oportolist köylü kurnazı olmuşlar bizim haberimiz yeni oldu.beyler araç satacaksanız yada takasa girecekseniz sakın dod'a uğramayın int aleminde yada galeriye koyun aracınızı daha iyi.dod oto'nun satış politikası tamamiyle kendilerine yontmak müşteri menfaatleri onlar için hiç önemli değil..
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2012, 20:39:06 Gönderen: marineexpres »

Çevrimdışı PsiKoMaNYaKoLoG

• Profili Görüntüle
Ynt: dod otonun kurnazlığı
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2012, 00:26:28 »
zaten dikkat ederseniz adamlarda 120-130 binin altında araç çok nadir çıkıyo. az km olanlarda da en az 2 parça değişik bilmem ne vs vs tamamen orjinal az km olanlara da zaten neredeyse sıfır parası istiyolar. hele ki fırsat aracı olarak belirledikleri araçlardaki indirimlerden de belli zaten nerden ne kadar yonttukları... örn link vereyim hemen:
http://dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=353674&v=ikinciel-HYUNDAI-SANTA-FE-2.0-CRDI-VGT-H-MATIC
http://dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=381365&v=ikinciel-VOLKSWAGEN-PASSAT-W8-4.0-275-HP-TIPTRONIC
adamların tek güzel yanı ekspertiz raporlarının olması gerçi onlara da ne kadar güvenilir tartışılır...

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2012, 11:29:12 »
arkadaşlar merhaba geçen gün vw standında golf 7 çıkmış ona bakıp inceledim bazı yerlerinde golf6 ya nazaran ufakta olsa artıları var aslında kasa aynı sadece biraz allık birazda rimel çekmişler yani hafif makyajlamışlar al sana gof 7 demişler.48600 trafik sigortası hariç fiyatı edermi etmezmi onu alan kişiler taktir eder.asıl konuya gelim.alıcı gibi yaklaştım benim golf6 aracım 9500 km'de en ufak birşeyi yok tertemiz ilk aldığım günki gibi bunu verip golf7'yi almak istiyorum benim arabamı kaça sayıp üzerine ne istersiniz dedim.dedimse alıp vereceğimden değil ya maksat bilgim olsun.dod'a aracın bilgilerini gönderdiler 10 dakika sonra haber geldi.ne fiyat verdiler dersiniz.o an gülme krizine girdim görevli bayan kardeşimede ayıp oldu ama çok komik bir fiyatla karşılaştım.benim 2012 golf comfort modeli 9500 km'deki aracıma 33000 tl deyer biçtiler 1 yaşında araba bu kadar deyer kaybettiğini ben ilk defa dod otoda şahit oldum bravo dod'a izledikleri fiyat politikasından dolayı bunlar tam oportolist köylü kurnazı olmuşlar bizim haberimiz yeni oldu.beyler araç satacaksanız yada takasa girecekseniz sakın dod'a uğramayın int aleminde yada galeriye koyun aracınızı daha iyi.dod oto'nun satış politikası tamamiyle kendilerine yontmak müşteri menfaatleri onlar için hiç önemli değil..

Bunlara ne desek az :(

Çevrimdışı battal gazi

• 1.4 tsı 140 hp dsg(6 ileri) çok güçlü ve ekonomik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2012, 16:28:35 »
Bu mesele sadece bahsedilen firma için değil sıfır araca takasa girmek istediğiniz her bayide karşılaşacağınız bir politika o yüzden satıp almak en mantıklısı çok yüksek kar marjlarıyla aldıkları araçları tüm firmalar satıyor.
Jettamı 2013'te sattım,güzel bir araçtı dsg ile ilgili kronik arıza ve sorunlar yaşamış olmamıza  rağmen

Çevrimdışı marineexpres

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2012, 18:28:13 »
arkadaşım ekspertiz raporlarının güvenli olduğunu söylüyorsun ama 101 nokta ekspertiz raporlu aracı satıyorlar alan kişi dod güvencesi var diye gözü kapalı alıyor sonradan arabanın foyası meydana çıkıyor araba 2 defa ağır hasar geçirmiş adam feryat ediyor bumu dod otonun güvenilirliği bence bunların tek idolü para kazanma.iyide eyer amaç buysa nerde kaldı kurumlara güven..alfred bosch'un sözleri çok manidar bu konuda..(İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM) umarım bu söz onlara birşeyleri hatırlatır..şikayet var.com açın dod oto kimlere nasıl araba satmış milletin feryadını dinleyin  :-[

Çevrimdışı marineexpres

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2012, 18:36:15 »
evet battal gazi doğru söylüyorsun bu politika bütün distribütörlerin aynı politikası ama el insaf be kardeşim 1 yaşındaki bir aracın piyasası bu kadarmı düşürülür gerçi bu şartlarda alış veriş yapanların aklından şüpheye düşerim.arabanı 100.000.120.000 tl gibi rakamlara almışsındır o zaman aklım keser 13000 tl deyer kaybını.ama sen arabayı 1 sene önce 46000 tl'ye al 1 sene sonra 33000 tl versinler tam şam şeytanı olmuşlar bunlar.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2012, 19:01:33 »
arkadaşım ekspertiz raporlarının güvenli olduğunu söylüyorsun ama 101 nokta ekspertiz raporlu aracı satıyorlar alan kişi dod güvencesi var diye gözü kapalı alıyor sonradan arabanın foyası meydana çıkıyor araba 2 defa ağır hasar geçirmiş adam feryat ediyor bumu dod otonun güvenilirliği bence bunların tek idolü para kazanma.iyide eyer amaç buysa nerde kaldı kurumlara güven..alfred bosch'un sözleri çok manidar bu konuda..(İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM) umarım bu söz onlara birşeyleri hatırlatır..şikayet var.com açın dod oto kimlere nasıl araba satmış milletin feryadını dinleyin  :-[
abi eğer benim mesajdaki "ekspertiz raporlarının olması güzel" dememden bahsediyosan eğer sonuna da dikkat edersen onlara da ne kadar güvenilir tartışılır yazmışım dikkat edersen ;)

Çevrimdışı Buhar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Kasım 2012, 20:49:55 »
Dod satarken de üzerine bayağı koyuyo zaten .
Bir kaç kez sitesine bakmıştım o kadar

Çevrimdışı marineexpres

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Kasım 2012, 13:48:06 »
evet psiko kardeşim haklısın dikkat etmemişim yazıya seninde söylediğin gibi güvenilir olması tartışmaya açık :tamamdir
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2012, 13:49:01 Gönderen: marineexpres »

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2012, 19:36:09 »
pert araba satmışlığı bile var.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2012, 16:12:56 »
geçenlerde öylesine bir msj atayım dedim http://dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=399768&v=ikinciel-DACIA-SANDERO-1.6-MPI-STEPWAY  linkteki araba ile takasa girdiğimizde üste ne istersiniz diye adamlar 4750 üste istediler benden  dedim sen benim arabyı saydığın fiyata benim araba ayarında getir ben alırım bi tane daha :)

Çevrimdışı marineexpres

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Kasım 2012, 19:51:08 »
dod yapar böyle şeyler sözüm onlara çok kurnazlar ya.sanki ticareti bir onlar biliyor  ;)
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2012, 19:53:13 Gönderen: marineexpres »

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Kasım 2012, 20:05:50 »
dod yapar böyle şeyler sözüm onlara çok kurnazlar ya.sanki ticareti bir onlar biliyor  ;)
:tamamdir