Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bilgisayar Bağlantısı  (Okunma sayısı 10282 defa)

Bilgisayar Bağlantısı
« : 25 Ağustos 2014, 14:17:48 »
Aracımda yapmak istediğim 2 şey var, Vag com ile yapılabildiğini duydum fakat kesin bilen veya yaptıran arkadaşlardan yardım istiyorum.. Öncelikle istediğim kontağı açınca gösterge selamlaması.. İbreler sona vurup test edip geri geliyor sonra araç çalışıyor bunu yapmak mümkün mü 2012 1.6 TDI Bluemotion Golf te ? Bir de aracım 200 ü geçmiyor.. Şimdi olumsuz yorumlar gelmeye başlayacak biliyorum fakat bu durum oldukça can sıkıcı.. Böyle bir arabaya sahipken 200 de fren atıyor servisi aradım.. Bilgisayar bağlantısı ile açabildiklerini söylediler yüklüce fiyat bindirdiler yaptıramadım.. Yine bu vag com ile veya başka bir yol ile yapabiliyor muyuz ? Limitör varmış 200 e ayarlı onu devreden çıkarmak istiyorum.. Teşekkürler.

Ynt: Bilgisayar Bağlantısı
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2014, 16:34:41 »
Aracımda yapmak istediğim 2 şey var, Vag com ile yapılabildiğini duydum fakat kesin bilen veya yaptıran arkadaşlardan yardım istiyorum.. Öncelikle istediğim kontağı açınca gösterge selamlaması.. İbreler sona vurup test edip geri geliyor sonra araç çalışıyor bunu yapmak mümkün mü 2012 1.6 TDI Bluemotion Golf te ? Bir de aracım 200 ü geçmiyor.. Şimdi olumsuz yorumlar gelmeye başlayacak biliyorum fakat bu durum oldukça can sıkıcı.. Böyle bir arabaya sahipken 200 de fren atıyor servisi aradım.. Bilgisayar bağlantısı ile açabildiklerini söylediler yüklüce fiyat bindirdiler yaptıramadım.. Yine bu vag com ile veya başka bir yol ile yapabiliyor muyuz ? Limitör varmış 200 e ayarlı onu devreden çıkarmak istiyorum.. Teşekkürler.
canından zorun var herhalde ben daha 160 ı geçmedim ki köpeğe çarptım 150 ile dahada basmam sürat = tehlike.
araba pert oldu neredeyse.aman kardeşim sen sen ol sürat yapma.böyle yazıyorum diyede bana kızma bu yazdıklarım seni düşünmekten.

« Yanıtla #2 : 25 Ağustos 2014, 17:47:36 »
Eyvallah sağolasın. Fakat şu arabanın limitör olayını halledeyim, yine de hız yapmayayım.. Kafa kurcalıyor işte böyle bir arabaya binipte 200 de hız kesmesi.. Arkadaşımın golf 6 da yok yanlız böyle bi limitör falan bilenlerden yardım istiyorum.. Bir de şu gösterge selamlama konusunda..

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2014, 00:57:14 »
enderelektronik.com.tr

İstediğin her şeyi yapıyorlar.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2014, 14:38:20 »
Fiyatlar uçurummm.. İnceledim biraz.. Bu işi kendisi yapıpta bilen yok mu hiç ? Mesela deneyip başarılı olupta önerebileceği bi yöntem.. Veya yapılabilirliği hakkında bilgi verse yeter. Oluyor mu olmuyor mu gibisinden..