Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Astra dan Golf e Geciş  (Okunma sayısı 11885 defa)

Astra dan Golf e Geciş
« : 26 Ocak 2016, 19:09:32 »
iyi aksamlar 2011 astra j 1.3 cdti sport paket kullanıcısıyım. aractan genel olarak memnunuz ama motor performansı yeterli gelmedi. 1.6 tdi golf 6 ya niyetimiz var aracın kronik bi sorunu alırken dikkat etmemiz gereken ne var

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: Astra dan Golf e Geciş
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2016, 00:26:12 »
2. El araç alırken çok fazla şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Böyle bir soru sorduğunuza göre ekspertiz yaptırmanız kendi kontrolünüzden iyi olacaktır.
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2016, 09:30:15 »
2. El araç alırken çok fazla şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Böyle bir soru sorduğunuza göre ekspertiz yaptırmanız kendi kontrolünüzden iyi olacaktır.

Siz yanlış anladınız sanırım kronik sorunu varmı diyorum mesela astrada gaz fren yaparak arıza kodlarına bakabiliyoruz o tarz yada sürekli verdiği bi arza

« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2016, 13:53:11 »
Astranın bu şekilde gizli ozelliğinin olduğunu bilmiyordum :) Astra J kullanıcısıyım.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2016, 12:25:23 »

Siz yanlış anladınız sanırım kronik sorunu varmı diyorum mesela astrada gaz fren yaparak arıza kodlarına bakabiliyoruz o tarz yada sürekli verdiği bi arza
vag grubunda daha cok seyler var beyin uzerinden yapilabilecek falan.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2016, 12:25:50 »
Astranın bu şekilde gizli ozelliğinin olduğunu bilmiyordum :) Astra J kullanıcısıyım.
:D :D :D :D ;D

« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2016, 15:51:18 »
2006 dan beri golf kullanıcısıyim. 2010 da sıfır 6 kasa aldım.
Dedigigin gibi kronik olarak hava perdesi sorunu var. Ayaklara camlara direk yüze havaya yön veren orta bölümdeki düğme bazen işlev yapmıyor.
Arkadaşın caddy vardı. Onda da gördüm bu sorunu.
2010 orjinal golf satılık